Orientačné svetloUkáže vám v noci cestu do kúpeľne a späť

Veľa ľudí potrebuje v noci ísť na toaletu. Narážať do vecí v tme alebo narušiť ten ospalý pocit tým, že rozsvietite svetlo, nie je ideálne. Jasné svetlo môže prerušiť náš spánok narušením biologických hodín tela a znížením produkcie melatonínu.

Rádiobudík v spálni

Riešenie

Najlepšie urobíte, ak pri nočných výletoch na toaletu necháte veľké svetlo vypnuté a využijete nočné osvetlenie s funkciou stmievania. Tu prichádza na rad mäkké orientačné LED svetlo integrované vo viacerých výrobkoch Geberit. Jemný lúč svetla sa aktivuje pomocou senzora priblíženia.

Od systému odsávania zápachu Geberit DuoFresh, ktorý je možné kombinovať s väčšinou tlačidiel Sigma, až po sanitárny modul Geberit Monolith Plus a sprchovaciu toaletu Geberit AquaClean Mera - všetky tri produkty poskytujú nielen jemné osvetlenie, ale zaisťujú aj čerstvý vzduch v kúpeľni vďaka integrovanej technológii filtrácie vzduchu cez voštinový filter.

Výrobky pre viac komfortu v kúpeľni

Pridaná hodnota pre vásZískajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Stačí len pár krokov na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

3D plánovač kúpeľne


Naplánujte si kúpeľňu online pomocou tohto jednoduchého plánovacieho nástroja v 3D zobrazení a vyberte si z rôznych možností.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.