Sprchovacie WC Geberit AquaClean Alba

Prečo si vybraťGeberit AquaClean?

Vieme, o čom hovoríme

Geberit AquaClean je nesporným lídrom na európskom trhu, pokiaľ ide o sprchovacie WC. S vynikajúcou kvalitou a inovatívnymi technológiami neustále stanovuje nové štandardy v odvetví kúpeľní. Spoločnosť Geberit inšpiruje zákazníkov po celom svete zo svojho švajčiarskeho sídla v Jone.

GEBERIT AQUACLEAN STANOVUJE NOVÉ ŠTANDARDY

Keď si vyberiete produkt AquaClean, vyberáte si kompletný balík. Profitujte z osvedčených skúseností v sektore sprchovacích WC, kde sa dizajn a funkcionalita snúbia v dokonalej harmónii. Môžete sa tiež spoľahnúť na naše dlhodobé záruky, spoľahlivý servis a produktovú stratégiu v duchu trvalej udržateľnosti pre absolútny pokoj na duši.

Udržateľne dobré4 dôvody, prečo si vybrať Geberit AquaClean

Bezpečnosťpre vašu pitnú vodu

Sprchovacie toalety Geberit AquaClean spĺňajú všetky relevantné európske predpisy vrátane normy pre pitnú vodu EN 1717.

Spoločnosť Geberit spĺňa túto normu vďaka integrovanej prípojke vody s ochranou proti spätnému toku, čo zaisťuje, že sprchovacie toalety nikdy nemôžu spôsobiť prienik nečistôt cez filtre do rozvodov pitnej vody.

Spoločnosť Geberitpreberá zodpovednosť

V spoločnosti Geberit berieme sociálnu zodpovednosť veľmi vážne. Tento prísľub plníme tým, že koncipujeme dôsledne premyslenú environmentálnu stratégiu, ktorá spočíva v tvorbe trvácnych produktov, ktoré šetria vodu počas celého životného cyklu, ako aj v plnení nášho záväzku voči spoločnosti.

Toto dôsledné zameranie na trvalú udržateľnosť sa naozaj opláca – zistite viac o príspevku spoločnosti Geberit k trvalo udržateľnému odvetviu výroby sanity.

Zistite viac o našej stratégii trvalej udržateľnosti