Vyšší komforts Geberit AquaClean

Od rodinného podniku k lídrovi na európskom trhu

Geberit tvorí históriu už neuveriteľných 150 rokov. Keď Caspar Melchior Albert Gebert otvoril v roku 1874 klampiarsku firmu v centre starého mesta Rapperswil-Jona vo Švajčiarsku, nikto si nevedel predstaviť, že sa z nej jedného dňa stane globálna korporácia. O dobrých sto rokov neskôr, v roku 1978, už spoločnosť Geberit preukázala svoj zmysel pre inovácie a uvedomila si, že sprchovacie WC sú budúcnosťou osobnej hygieny. Kým reakcie na inováciu boli v Európe trochu opatrné, v japonských domácnostiach sa táto novinka čoskoro stala samozrejmosťou. Vďaka dlhoročnému výskumu v oblasti sprchovacích WC sa spoločnosti Geberit darilo neustále vyvíjať a zdokonaľovať svoje technológie. Výsledkom sú výrobky, ktoré ponúkajú maximálny komfort, pohodlie, dizajn a kvalitu – a už 45 rokov tešia zákazníkov na celom svete.

Preskúmajte bohatú históriu sprchovacích WC AquaClean.

Príbeh sprchovacieho WCv obrázkoch

Keď spoločnosť Geberit v roku 1978 uviedla na trh sprchovacie WC sedadlo Geberella a o rok neskôr v roku 1979 kompletné zariadenie Geberit-O-Mat ako prvé WC Geberit s integrovanou funkciou sprchy, téma osobnej hygieny, ktorá kombinuje prakticky všetky funkcie toalety a bidetu, vyvolala rozruch po celom svete.

Japonci, ktorí sú známi svojimi vysokými štandardmi, pokiaľ ide o čistotu a osobnú hygienu, rýchlo vytvorili pre tento nový produkt vo svojej krajine masový trh. Už o niekoľko rokov neskôr sa inovatívne toalety nachádzali v každej druhej domácnosti. V Európe však chvíľu trvalo, kým si tieto inteligentné sprchovacie WC našli cestu do kúpeľní.

Spoločnosť Geberit pokračovala vo vývoji konceptu očisty vodou a pod značkou Balena predstavila vo Švajčiarsku prvú závesnú integrovanú toaletu, ktorú bolo možné kombinovať s modernou predstenovou inštaláciou a podomietkovou nádržkou a vytvoriť tak úplne nový dizajn.

Príbeh Geberit AquaCleanKľúčové míľniky