Nekompromisnákvalita

Príklad švajčiarskej precíznosti

Spoločnosť Geberit je priekopníkom v oblasti inovácií sprchovacích WC. Spoločnosť uviedla na trh svoje prvé sprchovacie WC s pokročilými funkciami už v roku 1978. V roku 2013 bola významnou inováciou Geberit AquaClean Sela: technológia bola po prvýkrát plne integrovaná do keramiky. Po akvizícii keramickej skupiny Sanitec spoločnosť Geberit v roku 2015 vyvíja a vyrába kompletné sprchovacie WC vrátane keramiky. Spoločnosť postupne rozširuje svoje montážne linky vo svojom sídle v meste Rapperswil-Jona vo Švajčiarsku, kde sa sprchovacie toalety vyrábali už v 70. rokoch minulého storočia. Všetky sprchovacie WC Geberit sú vyrábané podľa najvyšších štandardov kvality.

Pozrite si video, kde sa dozviete viac o výrobe produktov AquaClean Mera.

S vášňou pre dokonalosť

Sprchovacie WC Geberit sú výsledkom dlhoročného výskumu a intenzívneho úsilia o vývoj produktov. Za zmienku stoja najmä inovatívne pokroky v oblasti jedinečnej technológie sprchovania WhirlSpray a účinnej a prietokovo optimalizovanej technológie splachovania TurboFlush.

Technológia sprchovania WhirlSpray

Najdôležitejším znakom každého sprchovacieho WC je sprchovací prúd. V tomto ohľade unikátna a patentovaná sprchovacia technológia Geberit WhirlSpray pozdvihuje osobnú hygienu na novú úroveň. Prúd vody zabezpečuje dôkladné umytie presne tam, kde je to potrebné, pričom zostáva obzvlášť šetrný k vašej pokožke. Dosahuje sa to prostredníctvom dynamického primiešavania vzduchu, ktorý zjemňuje prúd vody a prináša príjemný pocit pri čistení.

Technológia splachovania TurboFlush

Splachovanie má pre každú toaletu zásadný význam. Všetky nové sprchovacie WC Geberit sú vybavené technológiou splachovania TurboFlush. WC misa je vybavená špeciálnou asymetrickou vnútornou geometriou úplne bez okrajov. Umožňuje výkonné, tiché a účinné splachovanie. Zároveň uľahčuje čistenie a šetrí vodu pri každom spláchnutí.

Ľudia v pozadíinovácií

ARMIN GIERER, MANAŽÉR PRODUKTOVÉHO RADU GEBERIT AQUACLEAN

Neustály vývoj sprchovacích WC.

Rolf Weiss, manažér vývoja pre mechaniku kvapalín

Vývoj sprchovacej technológie WhirlSpray

Simon Bachmann, manažér vývoja mechanických produktov

Od úvodného návrhu až po komplexnú technológiu na ceste k hotovému výrobku.