AquaClean Mera s bezdotykovou automatickou funkciou veka WC

Čo jesprchovacie WC?

Perfektná kombináciaWC s funkciou sprchy

Sprcha je najosviežujúcejším zážitkom, ktorý nám poskytuje úplnú čistotu. To isté platí aj na toalete: voda je najúčinnejším spôsobom očisty po použití WC. Sprchovacie WC tieto potreby dokonale spája. WC s integrovaným sprchovacím prúdom vás očistí dôkladnejšie a šetrnejšie ako toaletný papier.

Sprchovacie WC, často označované ako japonské WC, zaručuje dokonalú osobnú hygienu po každej návšteve WC a sú vhodná pre každého – bez ohľadu na vek, zdravotný stav alebo pohlavie.

Jednoduché a čistéNižšie je popísaná funkcia sprchovania

1. krok

Rameno sprchy začína v chránenej polohe. Pred každým použitím sa automaticky opláchne, aby sa zabezpečilo, že je vždy dokonale čisté. Hneď ako spustíte sprchovanie, rameno sprchy sa po stlačení tlačidla vysunie.

2. krok

O sekundu neskôr pocítite príjemný prúd vody, ktorý vás po použití WC umyje.

3. krok

Po dokončení sprchovania sa rameno sprchy automaticky opláchne a vráti do chránenej polohy. Vďaka tomu sa budete po zvyšok dňa cítiť úplne čistí a výnimočne svieži.

Vyšší štandard čistoty

Konečne sa cítite úplne čisto po každej návšteve WC. Sprchovací prúd poskytuje jemnú a dôkladnú očistu vodou.

Svieži pocit

Zažite blahodarný pôžitok z upokojujúco teplej vody, vynikajúceho sprchovacieho prúdu a pocitu výnimočnej čistoty.

Osobná voľba

Vaša kúpeľňa, vaše rozhodnutie. Nechajte sa inšpirovať tvarmi, farbami, materiálmi a individuálnymi nastaveniami, aby ste skutočne vylepšili svoj zážitok z použitia WC.

Extra komfort

Rozhodnite sa pre ďalšie komfortné funkcie a premeňte svoje WC na oázu pohody. Prečo nevyskúšať napríklad vyhrievané WC sedadlá, ktoré vám poskytnú príjemný zážitok počas celého roka?

Bezkonkurenčná spokojnosťSprchovacie WC uchvacujú svet

92 % spokojnosť so sprchovacím WC Geberit AquaClean
Rebríček spokojnosti zákazníkov so systémom Geberit AquaClean

Spoločnosť Geberit sa už viac ako 45 rokov usiluje o pokrok vo svete sprchovacích WC. Spokojnosť našich zákazníkov potvrdzuje, že WC s integrovaným sprchovým prúdom zodpovedajú súčasným preferenciám a stretávajú sa so skutočným nadšením. V skutočnosti je viac ako 80 % zákazníkov spoločnosti Geberit veľmi spokojných a odporučili by sprchovacie WC ostatným. (2019, zákaznícky prieskum spoločnosti Geberit, 700 respondentov)