Objavte skutočný dizajns Geberit AquaClean

Krásne, trvácne a prospešné

Sprchovacie WC Geberit sú synonymom vysokokvalitných materiálov, jemných línií a plynulých prechodov. Estetická a technická výnimočnosť týchto majstrovských diel je prácou dizajnéra Christopha Behlinga. „Keď ma zo spoločnosti Geberit požiadali, aby som navrhol „najlepšiu toaletu na svete“, bol som nadšený,“ spomína renomovaný priemyselný dizajnér z Londýna.

Podľa filozofie Behlinga musí byť dizajnérsky výrobok dokonalým. Zistite viac o jeho ceste k dokonalosti.

Mera – pohľad zboku
Mera – pohľad spredu
Mera – pred oplachom a po oplachu

Christoph Behling, tvorca luxusných hodiniek, solárnych lodí a produktov Geberit, zdieľa so spoločnosťou Geberit vášeň pre nadčasovú dokonalosť, kvalitu a udržateľnosť.

Produkty Geberit sú viac než len trendy. Predstavujú dlhodobú spoľahlivosť. Vo svete, kde výrobky rýchlo vychádzajú z módy, Geberit prijíma nadčasovú estetiku a kvalitu – filozofiu, ktorú zdieľa sám dizajnér: „Bolo by zločinom navrhovať toalety, ktoré po piatich rokoch vychádzajú z módy a potom sa musia strhnúť zo steny, pretože sa ľuďom už nepáčia,“ verí. Je to práve toto zmýšľanie, ktoré vedie k produktom navrhnutým tak, aby obstáli v skúške času.​

Kúpeľňová revolúcia

Budúcnosť kúpeľne je tu – a my ju pomáhame formovať. „Kúpeľňa predstavuje miestnosť v dome, ktorá sa v priebehu nasledujúcich rokov zmení najviac,“ vyjadril svoje presvedčenie Behling. Práve preto sa spoločnosť Geberit spolieha na technické inovácie a odborné znalosti v oblasti dizajnu, na základe ktorých robí z kúpeľne útočisko modernosti a pohody. Tento holistický prístup ukazuje, ako výrobky, ako sú sprchovacie toalety Geberit AquaClean, prinášajú revolúciu v oblasti hygieny, pohodlia a kúpeľňového prostredia ako celku.

Vizionárske nápady Christopha Behlinga

Informácie o Christophovi BehlingoviDizajnér par excellence

Rozhovor s Christophom Behlingom

Christoph Behling má korene vo švajčiarskej Ženeve a vyrastal v Nemecku. Vyštudoval priemyselný dizajn na renomovanej umeleckej akadémii v Stuttgarte a svojej vášni sa venoval už v ranom veku. Počas svojho pôsobenia v Stuttgarte začal vyvíjať solárne lode a etabloval sa ako tvorca udržateľných produktov.

V roku 2004 v Londýne založil štúdio Christoph Behling Design a SolarLab Research & Design. V tom istom roku začal pracovať ako hlavný dizajnér pre švajčiarskeho špecialistu na luxusné hodinky TAG Heuer.

Od roku 2006 Christoph Behling takisto navrhuje výrobky pre spoločnosť Geberit. Dnes sa Behling teší medzinárodnej reputácii ako jeden z najrešpektovanejších priemyselných dizajnérov v Európe a za svoju prácu získal množstvo ocenení.

Je čas inšpirovať saKrásne kúpeľne s Geberit AquaClean