Dôverujte prvotriednej kvaliteSo servisom Geberit

Služby, ktoré zanechajú dojemZážitok pre každého

Zavedené značky poskytujú istotu, ktorú zákazníci hľadajú pri rozhodovaní o kúpe vysokokvalitného výrobku. Geberit ako váš skúsený partner ponúka cennú podporu v každej fáze nákupu - a aj po nej.

Túto skúsenosť veľmi pozitívne hodnotia naši poradcovia v showroomoch, inštalatéri a koncoví zákazníci. Pozrite si naše video a dozviete sa viac.

Keď si kupujete sprchovacie WC, chcete dokonalý výrobok. Chcete sa tiež spoľahnúť na kompletný balík služieb. Preto spoločnosť Geberit ponúka komplexný servisný prísľub, ktorého cieľom je poskytnúť vám všestrannú podporu pred nákupom, počas neho aj po ňom.

Získajte užitočné informácie

Všetko, čo potrebujete vedieť o sprchovacích WC AquaClean, nájdete na našej webovej stránke, v našich brožúrach alebo prostredníctvom zákazníckeho servisu spoločnosti Geberit.

Vyskúšajte pred zakúpením

Obráťte sa na predajcov v showroomoch a vyskúšajte AquaClean pred kúpou a zažite pocit maximálnej sviežosti na vlastnej koži..

Využite osobnú konzultáciu

Školenia Geberit sú navrhnuté tak, aby vášmu konzultantovi v showroome umožnili správne posúdiť vašu stavebnú situáciu a potreby.

Blesková montáž

Inteligentné riešenia umožňujú rýchlu a jedoduchú inštaláciu sprchovacieho WC vo vašej kúpeľni.

Jednoduchá obsluha

Ovládanie je intuitívne a okamžite jasné. To znamená, že sprchovacie WC môžete ihneď používať bez toho, aby ste museli stráviť hodiny čítaním návodov

Jednoduchá údržba

Vďaka dizajnu a materiálu s jednoduchým čistením je údržba vášho sprchovacieho WC hračkou.

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás kedykoľvek prostredníctvom kontaktného formulára a my sa vám ozveme.