Absolútna sviežosťna cestách

Zažite ten pocitGeberit AquaClean v hoteloch

Geberit AquaClean Alba s diaľkovým ovládaním Sigma30

Čoraz viac hotelov v celej Európe sa snaží odlíšiť tým, že hosťom ponúka niečo špeciálne a jedinečné. Pocit úplnej sviežosti po každej návšteve WC je dôležitou súčasťou použitia kúpeľne. So systémom Geberit AquaClean si hoteloví hostia môžu užívať výnimočnú čistotu a sviežosť aj mimo domova.

Hotely sa spoliehajú naWC Geberit AquaClean

Zistite, ako viac ako 500 prvotriednych hotelov využíva AquaClean, aby svojim hosťom poskytlo bezkonkurenčnú úroveň pohodlia a hygieny. Pozrite si video a nahliadnite do vybraných hotelov, ktoré dôverujú sprchovacím WC od spoločnosti Geberit.​

Nájsť hotelso sprchovacím WC AquaClean

Pre hotelierov

Predajný konzultant Geberit AquaClean

Prevádzkujete hotel a chcete sa pridať k radom spokojných hotelierov, ktorí už svojim hosťom doprajú komfort a pohodlie sprchovacích WC Geberit AquaClean? Mnohí ľudia si už zvykli na očistu vodou vo vlastnej kultúre a pri pobyte v hoteli by sa bez nej nechceli zaobísť. Iní by dokonca túto funkciu považovali za ďalší dôvod, prečo si vybrať práve váš hotel.

Radi vám pomôžeme pri vašich stavebných alebo rekonštrukčných projektoch. Predajní konzultanti spoločnosti Geberit ponúkajú rozsiahle odborné znalosti, pokiaľ ide o sanitárnu technológiu. Výberom spoločnosti Geberit si vyberáte partnera, ktorý sa zaviazal poskytovať výnimočné služby.

Kontaktujte svojho konzultanta Geberit a prediskutujte možnosti sprchovacích WC vo vašom hoteli.

Ivana Stieranková
Obchodný konzultant pre hotely v spoločnosti Geberit
+421 905 747 176
Napíšte e-mail

Vylepšite svoje wellness zariadenia

Vylepšite wellness program svojho hotela a ponúknite svojim hosťom mimoriadne pohodlie v kúpeľni.

Vylepšite osobnú hygienu

Zvýšte hygienické štandardy na maximum, aby ste prekonali rastúce očakávania svojich hostí, či už tento praktický výrobok poznajú, alebo sa s ním stretávajú po prvýkrát.

Urobte zmenu

Propagujte benefity svojho hotela ponukou sprchovacieho WC. Táto voľba môže skutočne ovplyvniť hostí pri rozhodovaní, kde sa ubytujú.

Využite všestranný balík

Geberit vám poskytuje vysokokvalitné produkty, bezproblémovú údržbu a podporu spoľahlivého partnera.