Nechajte svoju kúpeľňu zažiariť

Či už je vo vysokom lesku alebo v matnom brúsenom štýle, metalický vzhľad je na prvom mieste. Zlaté, mosadzné, medené a iné kovové tóny sú teraz trendovou voľbou pre obývacie aj kúpeľňové priestory.

Nábytok, doplnky, lampy a obklady stien s kovovým leskom sa stali nevyhnutnosťou pri uvádzaní najnovších koncepcií interiérového dizajnu. Táto elegantná vlastnosť dodáva interiéru nielen náznak luxusu, ale prispôsobuje sa aj rôznym kombináciám farieb a materiálov a výborne ladí s akýmkoľvek dizajnom.

Pútavé kovové efekty

Okrem kovových doplnkov v teplých zlatých odtieňoch sa v minimalistickom dizajne stali nesmierne populárne odtiene ako čierny chróm a červené zlato.

Ako to často býva, všetko je o hľadaní správnej rovnováhy: Pri dizajnovaní je vhodné sa vyhýbať kombinovaniu viacerých metalických tónov v jednej miestnosti, aby nevyzerali chaoticky alebo príliš opulentne. Kombinácia rôznych povrchových textúr však môže vytvoriť niečo, čo vyzerá zaujímavo a stále harmonicky. Mali by ste sa tiež vyhnúť miešaniu rôznych metalických farieb s chrómom, pretože chrómové prvky majú dominantný efekt v každej miestnosti - vrátane kúpeľne - a nie sú vôbec také neutrálne, ako sa všeobecne verí.

Vytváranie harmónie

„Zlaté kohútiky boli spočiatku obľúbenou voľbou pri vytváraní trendových kovových prvkov v kúpeľni. Vodovodné batérie sú v kúpeľniach veľmi dôležitým prvkom, preto spoločnosť Geberit ponúka splachovacie tlačidlá a sprchové žľaby v rôznych metalických odtieňoch, ktoré zapadajú do dizajnového konceptu. Všetko je to výbere dokonalých detailov do harmonicky vyzerajúcej kúpeľne, “vysvetľuje Daniel Raissle, vedúci produktovej línie armatúr a ovládačov v spoločnosti Geberit.

Zamerajte sa na celkový efekt

Dnešné trendy v kúpeľni sa zameriavajú na tmavé farby a prírodné alebo minerálne povrchy, ako je vzhľad orecha, bridlice alebo betónu - a metalické akcenty sú dokonalým doplnkom týchto dizajnov. Je potrebné pripomenúť, že práve detaily prepožičiavajú miestnostiam ich vlastnú identitu a individualitu. Vodovodné batérie, splachovacie tlačidlá, sprchové žľaby, zrkadlá a dávkovače mydla v konzistentných metalických farbách sú dizajnovo prepojené, vytvárajú harmonický efekt a v kúpeľniach vytvárajú pocit domova - a to je v dnešnej dobe hlavná požiadavka.

Pridaná hodnota pre vás Získajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Stačí len pár krokov na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

3D plánovač kúpeľne


Naplánujte si kúpeľňu online pomocou tohto jednoduchého plánovacieho nástroja v 3D zobrazení a vyberte si z rôznych možností.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.

Kúpeľňové výrobky s funkčným dizajnom

Nič nepremeškajte

Geberit - tipy a rady

Prihláste sa na odber nášho newsletteru a nenechajte si ujsť žiadne novinky, udalosti alebo tipy do kúpeľne. Majte prehľad o najnovších produktoch, dôležitých dátumoch vášho kalendára a ďalších informáciách o čistote, optimalizácii priestoru, pohodlí, dizajne, užívateľskej prívetivosti a prístupnosti v kúpeľni.

Prihlásiť sa na odber

Aká kúpeľňa je pre vás tá pravá?

Čo presne potrebujete? Je pre vás dôležitý priestor, čistota alebo dizajn? Prajete si používateľsky prívetivé výrobky alebo by ste uprednostnili taký komfort, aký ponúka napríklad sprchová toaleta Geberit AquaClean? Alebo by ste privítali univerzálny dizajn? Bez ohľadu na to, aké sú vaše potreby, radi by sme zjednodušili vašu každodennú rutinu v kúpeľni pomocou našich dômyselných riešení.

Viac priestoru v kúpeľni
Vyšší štandard čistoty v kúpeľni
Funkčnejší dizajn v kúpeľni
Väčší komfort v kúpeľni
Lepšia prístupnosť v kúpeľni
Väčšia praktickosť v kúpeľni