Inštalačné systémy Geberit VOĽNOSŤ PRI ZARIAĎOVANÍ KÚPEĽNE VĎAKA INŠTALÁCIÁM DO PREDSTENY

Takto sa dnes stavajú kúpeľne

Predstenný systém Geberit Duofix do ľahkej konštrukcie

Keď ide o návrh kúpeľne, zákazníci v súčasnosti očakávajú moderný dizajn a inovatívne funkcie. Závesné toalety sa stali štandardom, keďže majú výrazné plusy, čo sa týka čistenia, hygieny a spoľahlivosti. Šikovné inštalačné systémy na predstenovú inštaláciu sú teda nevyhnutým základom. Vďaka dokonale skoordinovaným súčastiam inštalačných systémov Geberit dokážete vytvoriť riešenia prispôsobené na mieru takmer každému stavebnému projektu.

Jasné výhody

Kúpeľňa s ovládacím tlačidlom Geberit Sigma30

Inštalačné systémy Geberit ponúkajú nielen jasné výhody, ako je napríklad jednoduché čistenie závesných WC a úspora priestoru, ale aj spoľahlivé a vysokokvalitné riešenie pre stavbu moderných kúpeľní:

  • Stabilná oceľová konštrukcia
  • Závesné toalety testované na zaťaženie do 400 kg
  • Nádržka z jedného kusu a bez spojov, vyrobená z polyetylénu s vysokou hustotou
  • Testované na 100 % tesnosť
  • Trojnásobne zvárané splachovacie koleno
  • Všetky funkčné časti sú jednoducho prístupné
  • Garancia dostupnosti náhradných dielov 50 rokov
    Na všetky vymeniteľné mechanické diely podomietkovej splachovacej nádržky a ovládacích tlačidiel. Nevzťahuje sa na špecifické funkcie elektronických výrobkov (napr. hygienické prepláchnutie alebo DuoFresh).
  • Jednoduchá inštalácia

Geberit Duofix

 Stenová kotva predstenného systému Geberit Duofix

Geberit Duofix je komplexný sortiment univerzálne použiteľných samonosných montážnych prvkov určených na uchytenie všetkých sanitárnych zariaďovacích predmetov. Prvky sú vhodné na montáž do ľahkých sadrokartónových stien alebo priečok a na predstenovú montáž bez použitia mokrých procesov na celú alebo čiastočnú výšku miestnosti v novostavbách a pri modernizácii.

Geberit Duofix

Geberit Kombifix

Nádržka do pevnej konštrukcie Geberit Kombifix

Inštalačné prvky Geberit Kombifix ponúkajú jednoduché a cenovo dostupné riešenie pre závesné inštalácie určené na montáž do masívnych konštrukcií alebo na predstenovú montáž pred murovanú alebo betónovú stenu s následným obmurovaním.

Geberit Kombifix

Video

Montáž inštalačného prvku Geberit Duofix

Zistite viac o inštalácii predstenového prvku Geberit Duofix pre závesné toalety.

Ďalšie informácie