Geberitinovácie pre rok 2024

Nové perspektívyPre celú kúpeľňu

Získajte exkluzívny prehľad o inováciách pre rok 2024. Prečítajte si o atraktívnych novinkách a doplnkoch v sortimente výrobkov Geberit pred a za stenou.

Kúpeľňové výrobky

Geberit AquaClean AlbaInovácia roka

Geberit AquaClean Alba

Najnovším prírastkom do rodiny sprchovacích toaliet je Geberit AquaClean Alba - jednoduché, štýlové WC s funkciou sprchovania.

Je to ideálny model pre začínajúcich používateľov sprchovacích WC, pretože ponúka základné funkcie a dodatočné náklady v porovnaní s bežným WC sú veľmi nízke.

Viac informácií o Geberit AquaClean Alba

Geberit AquaClean Sela SquareRovné línie v kúpeľni

Geberit AquaClean Sela Square

Rovné línie sú obľúbenou voľbou v mnohých kúpeľniach. Ak to znie ako váš štýl, hranatý model AquaClean Sela určite dokonale skrášli váš priestor.

Geberit AquaClean Sela Square je k dispozícii v dvoch dizajnových variantoch :

  • Kryt v alpskej bielej dokonale ladí s bielou keramikou.
  • Kryt v lesklom chróme vytvára zámerný, ale jemný efekt akcentu.

Viac informácií o Geberit AquaClean Sela

Geberit Mix & MatchNové kombinácie kúpeľňových umývadiel a nábytku

Mix & Match: umývadlo na dosku Geberit ONE so skrinkou iCon

Geberit teraz ponúka širokú škálu možností, ako prispôsobiť vybavenie kúpeľne osobným preferenciám zákazníkov. So systémom Mix & Match môžete kúpeľňový nábytok, umývadlá a doplnky modulárne navzájom kombinovať naprieč sériami.

Sortiment umývadiel Mix & Match je navrhnutý na základe modulárnej koncepcie. Kúpeľňový nábytok a umývadlá z kúpeľňových sérií Geberit ONE, Acanto a iCon možno v závislosti od dizajnu a funkčných preferencií individuálne kombinovať a doplniť vhodnými zrkadlami alebo zrkadlovými skrinkami.

Viac informácií o Mix & Match

Geberit AcantoČisté línie, prispôsobené detaily

Umývadlo Geberit Acanto s kúpeľňovým nábytkom a WC Geberit Acanto

Celý sortiment kúpeľňového nábytku zo série Geberit Acanto prešiel úplnou zmenou dizajnu. Všetky zásuvky teraz ponúkajú úložný priestor s plnou hĺbkou, pretože výrez pre zápachovú uzávierku už nie je potrebný. Navyše, nábytok Acanto je teraz vybavený aj osvedčeným zásuvkovým systémom Geberit ONE a iCon. Rovnako ako pri všetkom kúpeľňovom nábytku Mix & Match je rám nábytku rovnaký, rovnako ako rozhrania pre upevňovacie prvky a príslušenstvo, ako sú napríklad vešiaky na uteráky.

Okrem dvoch sklenených povrchov (v bielej a lávovej farbe) je teraz v ponuke aj kúpeľňový nábytok v bielom lesku, bielom mate a lávovom mate, ako aj melamínový dub a orech.

Viac informácií o Geberit Acanto

Geberit BambiniModerný dizajn s novými farbami

Deti hrajúce sa v kúpeľni Geberit Bambini

Inovované WC, hrací a umývací priestor, ovládacie tlačidlá, inštalačné prvky Geberit Duofix pre WC a umývadlové batérie s novým dizajnom budú k dispozícii od apríla 2024 pre kúpeľňovú sériu Geberit Bambini.

Výrobky kúpeľňovej série sú k dispozícii v nových atraktívnych farbách a kombináciách, ktoré vhodne dopĺňajú zariadenia starostlivosti o deti: oceánska modrá a svetlomodrá, lesná zelená a svetlozelená, karmínovo červená a oranžová a neutrálna biela.

Viac informácií o Geberit Bambini