Ovládacie tlačidlá pre toalety Geberit Výber je dôležitý

Nejde o hocijakú kúpeľňu, ide o vašu kúpeľňu

Dostupné rôzne ovládacie tlačidlá

Obkladačky si vyberáte tak, aby odrážali váš štýl. Ani pri výbere keramických toaliet a umývadlových batérií neprijímate kompromisy. Vybrať si správne je dôležité, preto Geberit ponúka to pravé ovládacie tlačidlo pre toaletu, ktoré závŕši vašu snahu a bude vás rozmaznávať komfortom používania.

Dokonalá podoba sa stretáva s dokonalou funkciou

Ovládacie tlačidlá Geberit Sigma50 v nových povrchoch a farbách nielenže vyzerajú skvelo, ale môžu mať tiež všestranné funkcie. Napríklad integrovanú jednotku na odsávanie zápachu, ktorá sa hodí k množstvu ovládacích tlačidiel Geberit Sigma.

Čierna s čiernou Biela s bielou

Tlačidlá Geberit - tón v tóne

Čierna je krásna a dizajnéri ju dnes radi používajú aj v kúpeľniach. Geberit poňal tento nový trend puristicky vo vzrušujúcej súhre lesklých a matných tónov.

Čisto biele povrchy v matnej a lesklej úprave dávajú tejto kúpeľňovej klasike zažiariť v novom svetle. Dizajnové krúžky a pruhy sú vyhotovené v rovnakej farbe ako krycia doska a decentne ju zvýrazňujú.

Dokonale zladené

Farby tlačidiel láva pieskovosivá

Farebne zladené povrchy vytvárajú v kúpeľni pocit harmónie. Pre dosiahnutie tohto efektu bola ponuka tlačidiel rozšírená o dva nové farebné dekóry - pieskovosivé sklo a sklo farby láva. Pieskovosivé sklo tlačidiel dokonale ladí s farebnosťou nábytku v kúpeľňových sériách Acanto a Smyle Square. Sklo farby láva sa bude výborne kombinovať s nábytkom v sériách Acanto, Smyle Square, Variform a iCon.

Flexibilnosť dizajnu

Kúpeľňa Geberit Acanto

Ovládacie tlačidlá Geberit kombinujú inteligentné funkcie s praktickosťou a zaisťujú väčší pocit sviežosti a čistoty v kúpeľni:

  • Bezdotykové splachovanie
  • Dávkovač čistiacich tyčiniek
  • Jednotka odsávania zápachu
  • Oddialené tlačidlá
  • Možnosť vytvoriť si tlačidlo s vlastným dizajnom

Showroom ovládacích tlačidiel

Viac možností v prehľade

Všetko vďaka systému – splachovacie systémy Geberit

Geberit ponúka spoľahlivé, diskrétne, podomietkové riešenia, ktoré zaisťujú dokonalú funkčnosť, výnimočnú praktickosť a maximálnu trvácnosť. Ovládacie tlačidlá sú jedinou súčasťou podomietkovej splachovacej nádržky, ktorú používateľ vidí. V ponuke je široký rad splachovacích systémov, vďaka čomu je možné nájsť ten pravý výrobok na konkrétne použitie alebo do osobitých konštrukčných podmienok. Všetky výrobky dostávajú názov podľa radu, do ktorého patria, aby bolo jednoduchšie zladiť ovládacie tlačidlá Geberit s príslušnými nádržkami: Sigma, Omega alebo Delta.

Nádržky a ovládacie tlačidlá Geberit Sigma

Splachovací systém Geberit Sigma

Videá

Geberit Duofresh - prístup

Tlačidlo môže byť jednoducho odsunuté.

Správna voľba

Inšpirujte sa množstvom možností a modelov ovládacích tlačidiel.

Geberit Duofresh - montáž

Zistite viac o montáži systému odsávania zápachu.

Online katalóg Viac informácií pre plánovanie kúpeľne

Ďalšie informácie o ovládacích tlačidlách Geberit, vrátane podrobností o rozmeroch, materiáloch a farebnom vyhotovení, nájdete v našom online katalógu.

Zistite viac o ovládacích tlačidlách Geberit