Ovládacie tlačidlá pre toalety Geberit Výber je dôležitý

Showroom ovládacích tlačidiel

Rôzne dostupné ovládacie tlačidlá

Je to vaša kúpeľňa. Obkladačky si vyberáte tak, aby odrážali váš štýl. Ani pri výbere keramických toaliet a umývadlových batérií neprijímate kompromisy. Vybrať si správne je dôležité, preto Geberit ponúka to pravé ovládacie tlačidlo. Výber správnych možností dizajnu znamená, že jednotlivé nuansy budú dokonale zladené. Ovládacie tlačidlo nielenže dopĺňa vašu kúpeľňu, ale ponúka aj komfortné funkcie, ktoré môžu skutočne zlepšiť váš životný štýl.

Objavte širokú škálu dostupných možností v našom showroome ovládacích tlačidiel a nechajte sa inšpirovať rozmanitosťou ponúkaných tvarov, farieb a materiálov.

FLEXIBILNOSŤ DIZAJNU

Kúpeľňa iCon s tlačidlom Sigma50 v betónovom vzhľade

Ovládacie tlačidlá Geberit nielen skvele vyzerajú, ale majú aj všestranné funkcie. Vyberte si tlačidlo s príslušnými možnosťami, aby vyhovovalo vášmu vkusu a požiadavkám:

  • Odsávanie zápachu
  • Orientačné svetlo
  • Dávkovač čistiacich tyčiniek
  • Bezdotykové splachovanie
  • Tlačidlo zalícované s okolitou stenou
  • Oddialené splachovanie
  • Možnosť vytvoriť si tlačidlo s vlastným dizajnom

Dokonalá podoba sa stretáva s dokonalou funkciou

Ovládacie tlačidlá Geberit Sigma50 v nových povrchoch a farbách nielenže vyzerajú skvelo, ale môžu mať tiež všestranné funkcie. Napríklad integrovanú jednotku na odsávanie zápachu, ktorá sa hodí k množstvu ovládacích tlačidiel Geberit Sigma.

Čierna s čiernou Biela s bielou

Tlačidlá Geberit - tón v tóne

Čierna je krásna a dizajnéri ju dnes radi používajú aj v kúpeľniach. Geberit poňal tento nový trend puristicky vo vzrušujúcej súhre lesklých a matných tónov.

Čisto biele povrchy v matnej a lesklej úprave dávajú tejto kúpeľňovej klasike zažiariť v novom svetle. Dizajnové krúžky a pruhy sú vyhotovené v rovnakej farbe ako krycia doska a decentne ju zvýrazňujú.

Dokonale zladené

Farby tlačidiel láva pieskovosivá

Farebne zladené povrchy vytvárajú v kúpeľni pocit harmónie. Pre dosiahnutie tohto efektu bola ponuka tlačidiel rozšírená o dva nové farebné dekóry - pieskovosivé sklo a sklo farby láva. Pieskovosivé sklo tlačidiel dokonale ladí s farebnosťou nábytku v kúpeľňových sériách Acanto a Smyle Square. Sklo farby láva sa bude výborne kombinovať s nábytkom v sériách Acanto, Smyle Square, Variform a iCon.

Ultramalé bezdotykové ovládanie splachovania

IR bezdotykové ovládanie splachovania

Atraktívne infračervené diaľkové ovládanie Geberit typ 10 ponúka bezdotykové ovládanie splachovania s možnosťou ľubovoľného umiestnenia. Vďaka tomu je obzvlášť vhodný na použitie v poloverejných alebo verejných sanitárnych miestnostiach a bezbariérových kúpeľniach, nehovoriac o súkromných kúpeľniach. Ovládanie je vhodné pre nádržky Sigma a Omega.

Kvalitný nerezový kryt s elegantnými fazetami je skombinovaný s tmavou plochou z Makrolonu. Nové infračervené diaľkové ovládanie splachovania Geberit, štíhle a ploché, s priemerom iba 60 mm, je v rovnakej miere elegantné aj funkčné.

Viac možností v prehľade

Všetko vďaka systému – splachovacie systémy Geberit

Geberit ponúka spoľahlivé, diskrétne, podomietkové riešenia, ktoré zaisťujú dokonalú funkčnosť, výnimočnú praktickosť a maximálnu trvácnosť. Ovládacie tlačidlá sú jedinou súčasťou podomietkovej splachovacej nádržky, ktorú používateľ vidí. V ponuke je široký rad splachovacích systémov, vďaka čomu je možné nájsť ten pravý výrobok na konkrétne použitie alebo do osobitých konštrukčných podmienok. Všetky výrobky dostávajú názov podľa radu, do ktorého patria, aby bolo jednoduchšie zladiť ovládacie tlačidlá Geberit s príslušnými nádržkami: Sigma, Omega alebo Delta.

Nádržky a ovládacie tlačidlá Geberit Sigma

Splachovací systém Geberit Sigma

Videá

Geberit Duofresh - prístup

Tlačidlo môže byť jednoducho odsunuté.

Správna voľba

Inšpirujte sa množstvom možností a modelov ovládacích tlačidiel.

Geberit Duofresh - montáž

Zistite viac o montáži systému odsávania zápachu.

Všetky technické informácie o ovládacích tlačidlách nájdete v online katalógu