V úrovni podlahy a bezbariérovéPonuka sprchových riešení v úrovni podlahy

Sprchy v úrovni podlahy sú veľmi obľúbené, pretože sú diskrétne a vytvárajú jednoliaty vzhľad podlahy v miestnosti, ako aj prístup do sprchy bez prekážky. Geberit ponúka širokú škálu riešení – nech už si zvolíte ktorékoľvek, získate ničím nerušenú radosť zo sprchovania, na ktorú sa budete vždy tešiť.

Kúpeľňa so žľabom Geberit CleanLine

Sprchové žľaby Geberit CleanLine

Kombinuje výnimočný vzhľad s funkčnosťou a hygienou. Pre ničím nerušený povrch podlahy umiestnite žľab až na okraj sprchy a užite si sprchovanie naplno.

Odtok v stene Geberit pre sprchu v úrovni podlahy

Odtok v stene Geberit

Sprchový odtok v stene Geberit odstráni aj tú poslednú prekážku na ceste k dokonalému konzistentnému dizajnu v kúpeľni. Presunutím odtoku z podlahy za stenu zachováte vizuálne neporušenú líniu dlažby v sprche a už nikdy nebudete musieť obchádzať odtok.

Kúpeľňa so sprchovacou vaničkou v úrovni podlahy Geberit Setaplano

Plochá sprchová vanička Geberit Setaplano

Plochá sprchová vanička Geberit Setaplano je vyrobená z kvalitného materiálu, ktorého výhody sú zjavné už na prvý dotyk. V porovnaní s kovom, sklom alebo keramikou je povrch príjemne teplý a hodvábne hladký na dotyk. A navyše tento neporézny materiál zabraňuje pošmyknutiu.

Plocha sprchová vanička Geberit Olona

Plochá sprchová vanička Geberit Olona

Plochá sprchová vanička Geberit Olona vyniká jednoduchou inštaláciou, minimalistickým dizajnom a atraktívnym pomerom ceny a výkonu. Je vyrobená z liateho kameňa a povrch je potiahnutý vrstvou GelCoat. V tom spočíva tajomstvo veľmi príjemného pocitu na dotyk a tiež vysokej odolnosti voči škvrnám. Napriek zamatovej hladkosti sa povrch vaničky nešmýka a je vysoko bezpečný. Odtok je prekrytý dizajnovým krytom, pod ktorým sa nachádza hrebeňová vložka na zachytávanie nečistôt.

Vďaka montážnej súprave sa sprchová vanička Olona osadí jednoducho a bez náradia. Nožičky, ktoré sa zacvaknú do traverz, možno výškovo prispôsobiť a vyrovnať tak nerovnosti podkladu.

Plochá sprchová vanička Geberit Sestra

Geberit Sestra

Jedinečnou vlastnosťou sprchovej vaničky Geberit Sestra je jej nápadný kamenný dizajn, ktorý je vidieť aj cítiť. Robustný liaty kameň je príjemne teplý na dotyk a vďaka svojej bridlicovej štruktúre má vynikajúce protišmykové vlastnosti. Sprchová vanička Sestra je dostupná v troch farbách (biela, sivá a grafitová) a desiatich veľkostiach, takže sa perfektne hodí do každej kúpeľne. Ďalšou výhodou je, že podlaha sprchy aj hrebeňová vložka v odtoku sa ľahko čistia a udržiavajú.

Pridaná hodnota pre vásZískajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Stačí len pár krokov na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

3D plánovač kúpeľne


Naplánujte si kúpeľňu online pomocou tohto jednoduchého plánovacieho nástroja v 3D zobrazení a vyberte si z rôznych možností.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.