Sprchové riešeniav úrovni podlahy

Sprchy v úrovni podlahy sú veľmi obľúbené, pretože sú diskrétne a vytvárajú jednoliaty vzhľad podlahy v miestnosti, ako aj prístup do sprchy bez schodíka. Geberit ponúka širokú škálu riešení – nech už si zvolíte ktorékoľvek, získate ničím nerušenú radosť zo sprchovania, na ktorú sa budete vždy tešiť.

Sprchovacia plocha Geberit Setaplano

Plochá sprchová vanička Geberit Setaplano je vyrobená z kvalitného materiálu, ktorého výhody sú zjavné už na prvý dotyk. V porovnaní s kovom, sklom alebo keramikou je povrch príjemne teplý a hodvábne hladký na dotyk. A navyše tento neporézny materiál zabraňuje pošmyknutiu.

Geberit CleanLine

Kombinuje výnimočný vzhľad s funkčnosťou a hygienou. Pre ničím nerušený povrch podlahy umiestnite žľab až na okraj sprchy a užite si sprchovanie naplno.

Odtok v stene Geberit

Sprchový odtok v stene Geberit odstráni aj tú poslednú prekážku na ceste k dokonalému konzistentnému dizajnu v kúpeľni. Presunutím odtoku z podlahy za stenu zachováte vizuálne neporušenú líniu dlažby v sprche a už nikdy nebudete musieť obchádzať odtok.

Sprchové riešenia na úrovni podlahy

Pridaná hodnota pre vásZískajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Len pár krokov stačí na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.