VYSOKOKVALITNÝ KÚPEĽŇOVÝ NÁBYTOK

Vlhkosť v kúpeľni môže mať vážny dopad na kúpeľňový nábytok, pretože spôsobuje opuch dreva. V dôsledku toho môže kúpeľňový nábytok pôsobiť neatraktívne a zásuvky a dvere sa už nebudú plynulo otvárať a zatvárať. Niekoľko kvalitných prvkov však zabezpečí, aby vám váš kúpeľňový nábytok prinášal radosť veľmi dlho. Kľúčom k spokojnosti sú materiály odolné voči vlhkosti a s pevným povrchom.

Jednotlivé časti kúpeľňového nábytku sú každý deň vystavované vlhkosti. „Nešetrite na kvalite“ je preto určite motto, ktorého sa treba držať pri výbere materiálu pre kúpeľňový nábytok. Pri lacnejšom kúpeľňovom nábytku má trojvrstvová drevotrieska často slabo upravený povrch alebo nie je dostatočne chránená proti vlhkosti. Môže v kúpeľni absorbovať vlhkosť a napučať, čo vedie k nepríťažlivým popraskaným povrchom a hranám, ako aj k dverám a zásuvkám, ktoré sa potom nezatvárajú v jednej rovine alebo sa zatvárajú ťažko.

Riešenie: kúpeľňový nábytok z materiálu odolného voči vlhkosti. Testy vykonané v skúšobnom laboratóriu Geberit ukazujú zreteľný rozdiel v kvalite. Geberit používa materiály na báze dreva odolné proti vlhkosti, ktorých kvalita nie je ovplyvnené postriekaním vodou a vlhkosťou.

HLADKÉ POVRCHY ODOLNÉ VOČI POŠKRIABANIU

Zásadný význam má tiež odolný povrch - veľa lacných kúpeľňových nábytkových zostáv je pokrytých tenkou a lacnou fóliou, ktorá je citlivá na každodenné rutiny v kúpeľni. Spoločnosť Geberit používa vysokokvalitné hrubé fólie, ktoré zodpovedajú melamínovým povrchom. Avšak kúpeľňový nábytok s odolnými melamínovými povrchmi sú vždy dobrou voľbou. Melamín je lisovaný papier so syntetickou živicou, ktorý je mimoriadne odolný voči poškriabaniu a vode. Vysokokvalitné laky sa zase dokážu trvalo a pevne spojiť s povrchom dosky kúpeľňového nábytku a dokonale uzavrieť jeho povrch, pričom laky s vysokým leskom poskytujú navyše ilúziu hĺbky prostredníctvom odrazov. Ak sa zohľadnia tieto aspekty, kúpeľňový nábytok môže vylepšiť vašu kúpeľňu a kvalitu vášho života.

Pridaná hodnota pre vás Získajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Stačí len pár krokov na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.

VŽDY AKTUÁLNE INFORMÁCIE

Geberit - tipy a rady

Prihláste sa na odber nášho newsletteru a nenechajte si ujsť žiadne novinky, udalosti alebo tipy do kúpeľne. Majte prehľad o najnovších produktoch, dôležitých dátumoch vášho kalendára a ďalších informáciách o čistote, optimalizácii priestoru, pohodlí, dizajne, užívateľskej prívetivosti a prístupnosti v kúpeľni.

Prihlásiť sa na odber

Aká kúpeľňa je pre vás tá pravá?

Čo presne potrebujete? Je pre vás dôležitý priestor, čistota alebo dizajn? Prajete si používateľsky prívetivé výrobky alebo by ste uprednostnili taký komfort, aký ponúka napríklad sprchová toaleta Geberit AquaClean? Alebo by ste privítali univerzálny dizajn? Bez ohľadu na to, aké sú vaše potreby, radi by sme zjednodušili vašu každodennú rutinu v kúpeľni pomocou našich dômyselných riešení.

Viac priestoru v kúpeľni
Vyšší štandard čistoty v kúpeľni
Funkčnejší dizajn v kúpeľni
Väčší komfort v kúpeľni
Lepšia prístupnosť v kúpeľni
Väčšia praktickosť v kúpeľni