Investícia do budúcnosti

Kúpeľňa pripravená na všetko, čo vám život prinesie

Nová kúpeľňa by mala byť schopná vyhovieť meniacim sa požiadavkám približne na 25 rokov, takže je dôležité zvoliť dizajn zameraný na budúcnosť. Tu je zoznam úloh, na ktoré treba pamätať:

Naplánujte prípojky do siete
Mať v kúpeľni elektrické prípojky je teraz dôležitejšie než kedykoľvek predtým. Umiestnenie prípojky do siete na to správne miesto zaistí, že budete môcť nainštalovať jednotku na odsávanie zápachu alebo sprchovaciu toaletu aj neskoršie.

Prístup do sprchy bez schodíka
Sprchy v úrovni podlahy sú diskrétne a vďaka nim je kúpeľňa bezpečnejšia, dokonca aj vyzerá byť väčšia. Ideálne pre mladých aj starších.

Závesná toaleta
Ak sú kúpeľňový nábytok a toaleta zavesené na stene, umývanie podlahy pod nimi je hračkou. Závesná toaleta sa dá nainštalovať do potrebnej výšky a pri niektorých modeloch je túto výšku dokonca možné upraviť dodatočne.

Podomietková zápachová uzávierka
Zápachová uzávierka pod umývadlom môže zavadzať, keď používateľ sedí pred umývadlom na stoličke alebo invalidnom vozíku. Podomietková zápachová uzávierka tento problém jednoducho vyrieši.

Dajte pozor na rozmery
Dvere a priechody musia byť dostatočne široké, či už máte na rukách malé dieťa alebo ste na invalidnom vozíku. Keď plánujete kúpeľňový nábytok, musíte sa uistiť, že predmety každodennej potreby sú ľahko dostupné.

Bezpečné ukotvenie bezpečnostných rukovätí
Inštalačné prvky za obkladačkami majú skvelú nosnosť. Ideálne by ste mali nainštalovať stabilné montážne dosky na kritických miestach hneď na začiatku, napríklad pri WC alebo v sprche. Nebude to stáť príliš veľa a umožní to nainštalovať bezpečnostné rukoväte, keď budú potrebné, bez potreby konštrukčných zmien. Je dôležité pamätať, že dokumenty s plánmi treba bezpečne uschovať.

Pridaná hodnota pre vás Získajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Len pár krokov stačí na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.