Aby sme vám mohli poskytnúť optimálny servis, tieto webové stránky používajú súbory cookies. Používaním nášich webových stránok vyjadrujete súhlas s touto funkciou. Viac informácií nájdete na stránke so zásadami ochrany osobných údajov .

Zavrieť
Geberit Slovensko

Novinky

Geberit

Ovládacie tlačidlo Geberit Sigma50

  • Geberit actuator plate Sigma50, colour Mustang slate

Zaoblená elegancia - inovované tlačidlo Geberit Sigma50 prináša novú vizuálnu dimenziu. Malé a veľké tlačidlo spláchnutia je výrazne štíhlejšie a elegantnejšie. Nový dizajn vytvorený pieskovým sklom alebo skutočnou prírodnou bridlicou Mustang predstavuje ďalšie možnosti pre vašu kúpeľňu. Tlačidlo Sigma50 má úsporné splachovanie a môžete si vybrať z ôsmych farieb a materiálov. Pre tých, čo chcú niečo skutočne výnimočne ponúkame zákaznícke tlačidlo, ktorého povrch si môžete upraviť podľa priania.

Tlačidlá splachovania Geberit

Ovládacie tlačidlo Geberit Twinline30

  • Geberit actuator plate Twinline30 in new design

Veľké ovládacie tlačidlá Twinline možne ešte stále často vidieť. Sú určené na nádržky Twinline, ktoré sú aj 20 a viac rokov staré, ale stále bezchybne slúžia. Nové tlačidlo Twinline30 bolo vytvorené, aby odrážalo súčasný moderný dizajn, ktorý je použitý pri tlačidlách novších generácií.

Tlačidlá splachovania Geberit

Jednotka odsávania zápachu Geberit DuoFresh

  • Geberit actuator plate Sigma30 with odour extraction unit and replaceable ceramic honeycomb filter

Nová jednotka odsávania zápachu prináša komfort a čistý vzduch do vašej kúpeľne.Nepríjemné zápachy sú odsávané priamo z toaletnej misy, takže sa nešíria do miestnosti. Vzduch sa prefiltruje v účinnom voštinovom filtri a vráti sa späť do miestnosti. Orientačné LED podsvietenie tlačidla vás naviguje k toalete v noci. Súčasťou jednotky je aj súprava na vhadzovanie čistiacich tyčiniek DuoFresh.
Nový systém Geberit DuoFresh možno inštalovať na všetky nádržky Sigma a je kompatibilné s väčšinou ovládacích tlačidiel Sigma.

Jednotka odsávania zápachu Geberit DuoFresh

Geberit AquaClean Sela

  • Geberit shower toilet AquaClean Sela

Nové sprchovacie WC Geberit AquaClean Sela dopĺňa rad AquaClean o model, ktorý sa hodí do každej kúpeľne vďaka svojim puristickým líniám a vysokokvalitným materiálom. Ponúka klasické funkcie sprchovacích toaliet Geberit, vrátane sprchovacej technológie WhirlSpray, ktorá umožňuje dôkladnú a príjemnú očistu a technológiu tichého a účinného splachovania TurboFlush inštalovanú v keramickej mise bez splachovacieho kruhu.

Geberit AquaClean Sela

Kúpeľňová séria Geberit Acanto

Modulárny charakter série Acanto dokáže držať krok aj s veľmi osobitým životným štýlom. Vďaka ergonomickým riešeniam možete mať všetky dôležité veci poruke.

Kúpeľnové série Geberit

Nový kryt na sprchový odtok v stene

  • Geberit wall drain for showers with new surface made of polished stainless steel

Nový kryt sprchového odtoku v stene je vyrobený z leštenej ušľachtilej ocele a má inovovaný dizajn. Vďaka mierne zaobleným rohom harmonicky zapadne do kúpeľní s organickými tvarmi. Jeho lesklý povrch harmonicky ladí s pochrómovanými batériami. Kryt sa dá jednoducho zložiť a odtok pohodlne vyčistiť.

Sprchy v úrovni podlahy

Geberit SuperTube

  • Visualization of space saved with Geberit SuperTube

Hydraulicky optimalizovaná kanalizácia výškových budov poskytuje viac obytného priestoru a podlahovej plochy. Paralelné vetracie potrubie už nie je potrebné.

Geberit SuperTube

Energeticky úsporná vetracia hlavica Geberit ERV

  • The thermal image shows that the Geberit energy retaining valve ERV minimises energy losses

Ušetrite energiu pomocou energeticky úspornej vetracej hlavice Geberit ERV, ktorá sa otvára iba pri kompenzácii podtlaku a pretlaku vo vetracom potrubí kanalizácie.

Energeticky úsporná vetracia hlavica Geberit ERV

Geberit MasterFix

  • Simple, secure installation with Geberit MasterFix without tools or hemp

Populárny adaptér Geberit má teraz nielen nové meno – MasterFix – ale bol aj kompletne zrevidovaný. Aby bola zaručená bezpečná montáž, teraz počujete a aj cítite, že apaptér bol správne napojený. Čo ostáva nezmenené je spôsob montáže - bez náradia a bez konope.

Hygienické prepláchnutie Geberit

  • Flexible use with the Geberit sanitary flush without control unit

Pomocou nového modelu hygienického preplachu Geberit bez riadiacej jednotky môžu byť magnetické ventily ovládané priamo.

Geberit ponúka širokú škálu hygienických preplachov na splnenie rôznorodých požiadaviek. Podľa typu použitého modelu môžu byť použité na trvalé, pravidelné použitie alebo ako krátkodobé riešenie.

Hygiena pitnej vody

Nové PE hrdlo s jazýčkovým tesnením

  • Geberit PE ring seal socket with lip seal

Nové PE hrdlo s jazýčkovým tesnením umožňuje pohodlnú inštaláciu vďaka menšej sile potrebnej na zasunutie rúry do jazýčkového tesnenia. Hrdlo je predĺžené a umožňuje použiť elektrospojku.

Geberit PE