Aby sme vám mohli poskytnúť optimálny servis, tieto webové stránky používajú súbory cookies. Používaním nášich webových stránok vyjadrujete súhlas s touto funkciou. Viac informácií nájdete na stránke so zásadami ochrany osobných údajov .

Zavrieť
Geberit Slovensko

Novinky

Geberit

Nové možnosti

Pre celú kúpeľňu

Spojením know-how z oblasti sanitárnych technológií, dizajnu a inovatívnych funkcií otvárame nové možnosti v oblasti plánovania, projektovania a inštalácie kúpeľní. Čítajte ďalej a dozviete sa viac o atraktívnych nových funkciách a doplnkoch výrobkov Geberit, ktoré sa nachádzajú nielen pred stenou, ale aj za ňou.

Správna voľba

Splachovacie tlačidlá Geberit Sigma21 a Sigma50

Ovládacie tlačidlá Geberit tvoria záverečnú bodku každej kúpeľne. Nové moderné metalické farby tlačidiel dokonale ladia s ďalšími dizajnovými prvkami v kúpeľni. Či už ide o odtieň červeného zlata, mosadze alebo čierneho chrómu alebo dva nové povrchy – americký orech a betónový dekor.

Viac informácií

Čierna s čiernou, biela s bielou

Splachovacie tlačidlá Sigma20 a Sigma30

Ovládacie tlačidlá Geberit Sigma20 a Sigma30 sú teraz k dispozícii v novom vyhotovení. Okrem klasickej verzie s chromovanými dizajnovými krúžkami alebo prúžkami sú nové tlačidlá zladené „tón v tóne“ v kombinácii lesklého a matného povrchu. Tlačidlá s matným povrchom majú navyše povrchovú úpravu easy-to-clean, ktorá minimalizuje zanechávanie viditeľných odtlačkov.

Viac informácií

Funkčný dizajn pre lepšiu kvalitu života

WC Geberit ONE

Nové závesné WC Geberit ONE predstavuje unikátnu kombináciu prvotriednehodizajnu a inovatívneho know-how spoločnosti Geberit.Geberit ONE má celý rad predností - ako zjavných, tak aj takých, ktoré niesú na prvý pohľad viditeľné. Zákazníci ich však ocenia pri používaní.

Viac informácií

Klasicky nadčasová

  • Flexible use with the Geberit sanitary flush without control unit
Kúpeľňa Geberit Selnova

Kúpeľňová séria Geberit Selnova je vďaka svojim klasickým tvarom vhodnou voľbou do akejkoľvek kúpeľne. Geberit stavil na jednoduchý a neokázalý dizajn a zameral svoju pozornosť predovšetkým na funkčnosť. Séria Selnova sa vyznačuje skvelým pomerom ceny a výkonu a vysokou kvalitou, ktorá je so značkou Geberit neodmysliteľne spojená. Kúpeľňová séria zahŕňa 4 produktové rady: Geberit Selnova, Geberit Selnova Square, Geberit Selnova Compact a Geberit Selnova Comfort.

Viac informácií

Dokonalý tvar a funkčnosť

Kúpeľňa VariForm

Ponuka umývadiel série Geberit Variform v štyroch geometrických tvaroch bola rozšírená o kúpeľňový nábytok. Určený je pre umývadlá na dosku a rozširuje dizajnové možnosti stvárnenia priestoru pre každodennú hygienu. Minimalistický dizajn skriniek Geberit VariForm vnáša do priestoru okolo umývadla pocit ľahkosti a dokonale ladí so štíhlym moderným vzhľadom umývadiel. Modulárny systém umožňuje flexibilné navrhovanie prispôsobené daným priestorovým dispozíciám.
Dokonalým doplnkom k nábytku a umývadlám Variform sú osvetlené zrkadlá alebo zrkadlové skrinky Geberit Option.

Viac informácií

Jasné línie, individuálne detaily

Kúpeľňa Geberit Acanto

Modulárny charakter série Acanto dokáže držať krok aj s veľmi osobitým životným štýlom. Vďaka ergonomickým riešeniam možete mať všetky dôležité veci poruke.

Viac informácií

Lúč svetla pre každú kúpeľňu

Osvetlené zrkadlo Geberit Option Plus

Zrkadlo Geberit Option Plus poskytuje optimálne osvetlenie pre vašu kúpeľňu. Zrkadlo má v hornej a dolnej časti svetelné pruhy, ktoré osvetľujú okolie zrkadla, strop a stenu nad zrkadlom a dole zase oblasť umývadla. Tento koncept dokonale osvetľuje postavu pred zrkadlom. Pokiaľ je intenzita svetla príliš jasná, možno ju zmeniť pomocou funkcie stmievania. Pre ešte väčší komfort možno ručne aktivovať funkciu proti zahmlievaniu. Geberit Option Plus je k dispozícii v šírkach 40 / 60 / 75 / 90 / 120 a výške 70 cm.

Viac informácií

Elegantná a jedinečná

Plochá sprchová vanička Geberit Sestra

Plochá sprchová vanička Geberit Sestra upúta na prvý pohľad – jej elegantný minimalistický dizajn sa premieta aj do odtoku, ktorého kryt lícuje s povrchom vaničky a vytvárajú tak jednoliaty celok. Povrch je jemne štruktúrovaný, čo mu dodáva vzhľad kameňa a zaručuje výborné protišmykové vlastnosti. Sprchová vanička Geberit Sestra je v ponuke v troch farbách a v mnohých veľkostiach.

Viac informácií

Nový profil

Sprchový žľab Geberit CleanLine80

Najnovší prírastok do rodiny sprchových žľabov Geberit CleanLine je model s označením CleanLine80. Nový žľab CleanLine80 s integrovaným sklonom uspokojí potreby najnáročnejších zákazníkov. CleanLine 80 je dostupný v dvoch dĺžkach - 90 a 130 cm a možno ho upraviť na požadovanú dĺžku, aby vyhovoval v aktuálnej situácii. Samozrejmosťou je hrebeňové sitko v odtoku, ktoré sa dá jednoducho vybrať a vyčistiť. Atraktívne farebné vyhotovenia v odtieňoch champagne, čierny chróm a ušľachtilá oceľ dodajú sprchovému priestoru nádych luxusu. Povrch žľabu je ošetrený technológiou, ktorá eliminuje zanechávanie odtlačkov.

Viac informácií

Pre spoľahlivú a jednoduchšiu montáž

Súprava nosných podpier Geberit Pluvia

Súprava bočného kotvenia Geberit Pluvia obsahujúca len niekoľko málo častí zvyšuje bezpečnosť a stabilitu systému. Výrazne znižuje riziko bočných vibrácií a kmitov spôsobených vysokou prietokovou rýchlosťou odvádzanej dažďovej vody. Podperami možno tiež dodatočne vybaviť už nainštalované systémy a systémy v prevádzke.

Viac informácií

Strešný vtok Geberit Pluvia s prírubou pre žľaby

Strešný vtok Geberit Pluvia s prírubou pre žľaby je teraz k dispozícii s kapacitou 25 l/s a dimenziou na pripojenie d90. Nový strešný vtok možno použiť pre žľaby so šírkou min. 30 cm.

Viac informácií

Škrabka na rúry Geberit PE a Silent-db20

Škrabka Geberit slúži k odstráneniu oxidačnej vrstvy na rúrach a tvarovkách Geberit PE a Geberit Silent-db20. Za zhruba 10 sekúnd je rúra alebo tvarovka pripravená na zváranie pomocou elektrospojky Geberit. Škrabka sa používa v kombinácii s klasickou akumulátorovou vŕtačkou.

  • Pre dimenzie d56, d63, d76, d90 a d110
  • Škrabka Geberit je dostupná ako súprava v kufríku alebo jednotlivo

Viac informácií

Koleno Geberit Silent-db20 45° s dlhým ramenom

Nová tvarovka zjednodušuje a zrýchľuje proces inštalácie odbočky odpadového potrubia: namiesto rezania potrubného úseku na správnu dĺžku a spájania kolenom 45° sa jednoducho skráti dlhé rameno podľa požadovanej výšky podhľadu. Tvarovku možno použiť na prestup cez strop svetlej výšky 150-250 mm.

Viac informácií

  • Geberit Silent-db20 ring seal socket with lip seal
Redukované pripojovacie hrdlo Geberit Silent-db20 s jazýčkovým tesnením

Nové jazýčkové tesnenie z EPDM umožňuje jednoduchšie zasúvanie potrubí menšou silou. Môže sa použiť s elektrospojkou bez akýchkoľvek úprav. Dostupné vo veľkosti DN 56/50.

Viac informácií