Aby sme vám mohli poskytnúť optimálny servis, tieto webové stránky používajú súbory cookies. Používaním nášich webových stránok vyjadrujete súhlas s touto funkciou. Viac informácií nájdete na stránke so zásadami ochrany osobných údajov .

Zavrieť
Geberit Slovensko

Novinky Geberit

Tlačidlo Sigma21

Nové tlačidlo Geberit Sigma21 je vyrobené z ušľachtilých materiálov. Telo tlačidla jevyrobené z odolnej zinkovej zliatiny. Dizajnová vrchná platňa môže byť zo skla rôznych farieb, z exkluzívnej bridlice alebo podľa špecifikácie zákazníka.

Tlačidlo Sigma21

Sprchový žľab CleanLine s možnosťou výplne

Nový model osvedčeného sprchového žľabu CleanLine je určený na vyplnenie vlastnými dlaždicami.

Sprchový žľab CleanLine s možnosťou výplne

Umývadlá VariForm

Kruh a obdĺžnik, ovál a elipsa: Dizajnový koncept Geberit VariForm je založený na týchto štyroch základných geometrických tvaroch. Bohatý modulárny systém so vstavanými a zapustenými umývadlami a umývadlami na dosku v rôznych veľkostiach zaručuje úplnú slobodu pri navrhovaní interiéru kúpeľní.

Umývadlá VariForm

Hygienické prepláchnutie Geberit Rapid

  • Sanitary flush Rapid next to washbasin

Keď narazíte na vážne problémy s kvalitou vody, ktoré vyplývajú zo stagnácie vody v potrubí alebo dočasného nevyužívania vody, je potrebné konať. S novým hygienickým prepláchnutím Geberit Rapid môžete problém vyriešiť rýchlo a ľahko. Geberit Rapid je kompaktné zariadenie, ktoré sa jednoducho používa a používa základné funkcie potrebné na výmenu vody v potrubí. Zariadenie je napájané z batérií a preto ho možno použiť hneď a kdekoľvek.Vďaka týmto vlastnostiam je hygienické prepláchnutie Geberit Rapid ideálnym dočasným riešením, keď nie je možné urobiť nápravu hneď z dôvodu väčším stavebných zásahov.

Hygiena pitnej vody

Napúšťací ventil 333 a 380

Spotreba vody starších nadomietkových splachovacích nádržiek je často vyššia, ako je nevyhnutné pri súčasnom stave techniky. To sa však dá zmeniť a pritom nemusíte robiť žiadnu veľkú prestavbu alebo meniť celú nádržku. Vo väčšine prípadov stačí inštalovať nový napúšťací a splachovací ventil Geberit pre úsporné splachovanie a spotreba vody sa môže výrazne znížiť. Nové napúšťacie ventily sú výnimočne odolné voči nečistotám vo vode a zaručujú spoľahlivú a dlhodobú funkčnosť.

Napúšťacie ventily

Pisoár Tamina

Pisoár Tamina je určený predovšetkým na renováciu. Keramika pisoára je robustnejšia, aby zakryla existujúce prípojky po demontovanom pisoári.

Pisoáre Geberit