Sanitárne inštalácieJednoduché a spoľahlivé plánovanie

Úspešné stavebné projekty začínajú dobrým plánovaním

Plánovači zahĺbení do diskusie okolo stola so symbolom BIM

Pri plánovaní stavebného projektu je dôležitý starostlivý, bezpečný a udržateľný prístup. Fáza plánovania určuje, ktoré systémy a materiály sa použijú a koľko použiteľného obytného priestoru zostane. Dobré plánovanie spĺňa nasledujúce kritériá v najvyššej možnej miere:

  • Čo najviac obytného priestoru pre obyvateľov
  • Efektívne riešenia pre protipožiarnu ochranu
  • Dobrá zvuková izolácia
  • Efektívne a bezpečné zásobovanie vodou a elektrickou energiou
  • Minimálna spotreba materiálu
  • Použitie materiálov s dlhou životnosťou
  • Jednoduchý prístup k inštalácii, uvedeniu do prevádzky a údržbe

Zásobovanie vodou a kanalizácia zohrávajú ústrednú úlohu vo všetkých týchto aspektoch. To je dôvod, prečo Geberit poskytuje komplexné poradenské služby a digitálne nástroje zamerané na podporu špecializovaných plánovačov pri ich práci. Teraz možno každú budovu premeniť na dokonalý domov.

Budovy postavené na základe dátNáš plánovací softvér a dátové riešenia

Vzostup digitalizácie neustále mení stavebný priemysel, ako ho poznáme. Vďaka správnym dátam možno zmapovať budúce budovy spolu s ich funkčnosťou a potenciálnymi problémovými oblasťami ešte pred začatím výstavby. Ide o ideálny spôsob, ako zabrániť potenciálne nezvratným stavebným chybám.

Žiadna iná spoločnosť v tomto odvetví neinvestuje tak nepretržite a vo veľkom meradle do rozsahu a kvality dát, ako Geberit. To je úplne v súlade s naším prísľubom s názvom „Know-How Installed“. Softvérové a dátové riešenia Geberit pre sanitárnych technikov zahŕňajú nasledujúce nástroje :

Projektant pred obrazovkou

Ponukové texty

Efektívne plánovanie si vyžaduje rýchly a jednoduchý prístup k potrebným ponukovým textom a informáciám o produktoch. Geberit poskytuje správne formulované ponukové texty a komplexné balíky údajov na stiahnutie zdarma.

Symbol doplnku BIM

BIM/Autodesk Revit®

BIM je budúcnosť výstavby, ktorá je tu už dnes. Znamená to, že budovy môžu byť digitálne predkonštruované a komplexne otestované s ohľadom na všetky svoje detaily a funkcie. Všetky výrobky a systémové riešenia Geberit sú k dispozícii spolu s vybranými výpočtovými modulmi v Autodesk Revit plug-in, ktorý sa neustále aktualizuje.

Objavte BIM

Vaše osobné spojenie v digitálnom veku

Odborník Geberit diskutuje so zákazníkom o projekte

Geberit vie, že veľa vecí – ale nie všetko – sa dá vyriešiť softvérom a cez digitálne nástroje. Preto sú naši technickí poradcovia vždy k dispozícii, aby vám poskytli odbornú podporu, aby ste mali možnosť sa porozprávať so skutočnou osobou o akýchkoľvek otázkach alebo problémoch. Geberit má odborníkov vo všetkých oblastiach plánovania, ktorí vždy radi pomôžu.

To je to, čo Know-How Installed znamená.

Objavte podobný obsah