Dostupnosť produktov

Trvácnosťvďaka výnimočnej kvalite

Skúška kvality ovládacieho tlačidla Sigma21 v systéme WC

Naše výrobky pre sanitu vyrábame zodpovedným spôsobom z vysoko kvalitných a trvácnych materiálov a podrobujeme ich dôkladnému testovaniu. To je dôvod, prečo sme si tak istí spoľahlivosťou našich riešení. A aby sme toto presvedčenie mohli sprostredkovať aj našim špecializovaným partnerom a koncovým zákazníkom, ponúkame dobrovoľné záručné služby pre všeobjímajúci pocit bezpečia.

Neustále rozvíjame naše systémy – nezamieňame ich bezdôvodne ani nemeníme ich dizajn od piky. Tento udržateľný, dlhodobý prístup sa odzrkadľuje vo vysokej úrovni spoľahlivosti náhradných dielov a dlhodobej dostupnosti našich produktov.

Náhradné diely Geberit pre podomietkové nádržky: Dostupnosť 50 rokov

Podomietkové nádržky Geberit Sigma profitujú z 50-ročnej dostupnosti náhradných dielov

Dostupnosť náhradných dielov na 50 rokov zaručuje základnú funkčnosť splachovania podomietkovej splachovacej WC nádržky počas celého tohto obdobia. Tým sa zabezpečí, že nie je potrebné vymieňať podomietkovú nádržku ani narúšať stenu. Špecifické funkcie elektronických výrobkov, ako sú hygienické prepláchnutie a odsávanie zápachu DuoFresh, nie sú zahrnuté.

Náhradné diely Geberit nemusia byť identické s originálnymi dielmi. Môžu sa vyskytnúť mierne vizuálne odlišnosti alebo menšie obmedzenia, pokiaľ ide o pohodlie; kompatibilita, spätná kompatibilita a základná funkcionalita je však zaručená vo všetkých prípadoch.

Vyhľadajte náhradné diely Geberit

Preskúmajte kúpeľňové produkty Geberit v prostredí showroomu

Showroom Geberit

Najlepší spôsob, ako na vlastnej koži okúsiť prísľub našej značky „Design Meets Function“, je navštíviť jedného z našich špecializovaných partnerov pre naše kúpeľňové produkty. Naši špecialisti vám vždy radi poradia a predvedú všetky výhody našich produktov.

Tak prečo sa neprísť presvedčiť na vlastné oči? S tak širokou škálou atraktívnych dizajnov a šikovných funkcií dostupných na výber určite nebudete odchádzať sklamaní.

Objavte podobný obsah