Rýchla a jednoduchá sanitárna inštalácia

Zameranie na inštalatérske technológie

Sanitárna technológia a kúpeľne je stredobodom odborných znalostí spoločnosti Geberit už 150 rokov. Od vynájdenia modernej splachovacej nádržky až po zavedenie predstenových systémov a ďalších prelomových inovácií sme sa vždy zameriavali na poskytovanie maximálnych výhod pre používateľov kúpeľne a súčasnom zaistení najrýchlejšej a najjednoduchšej inštalácie pre inštalatérov – našej primárnej zákazníckej skupiny. Naším poslaním a motiváciou je každodenne zlepšovať životy inštalatérov a používateľov a prostredníctvom nášho neustáleho vývoja prispievať k väčšiemu pohodliu, spoľahlivosti a lepšiemu pracovnému prostrediu.

Inovácie zamerané na zákazníka

Inštalácia s upínacím spojom

Vysoká úroveň inovácií spoločnosti Geberit je v súlade s tromi hlavnými potrebami inštalatérov a sanitárnych technikov: spoľahlivosť, hygiena a jednoduchosť použitia.

Vďaka silnej orientácii spoločnosti Geberit na zákazníka a úzkemu partnerstvu medzi spoločnosťou a jej montážnymi firmami sa každý nový vývoj začína s ohľadom na zákazníka. To v podstate znamená, že spoločnosť Geberit považuje výzvy a očakávania odborníkov za hnaciu silu svojich inovácií.

Inteligentná technológia pre rýchlu a jednoduchú inštaláciu

Rýchla, časovo úsporná inštalácia je na stavenisku čoraz dôležitejšia, avšak nikdy by to nemalo byť na úkor kvalitného spracovania.

Preto sa Geberit spolieha na inteligentné technológie a užitočné inštalačné pomôcky, vďaka ktorým sa zakaždým zabezpečí rýchla a čistá inštalácia. Vezmite si napríklad toaletu Geberit Acanto. Jej neviditeľná technológia upevnenia umožňuje namontovať toto WC spoľahlivo a bez námahy, pričom v kombinácii so splachovacou nádržkou Geberit ponúka časovú úsporu až 40 %. Zahŕňa to skryté upevnenie EFF3, ktoré upevňuje WC pevne k stene pomocou závitovkového kolieska. WC sedadlo sa dá jednoducho a presne namontovať aj bez šablóny.

Inštalácia bez náradia

FlowFit – Lisovanie vodovodných rozvodov

Rôzne náradia sú nevyhnutné pre každodenné inštalačné práce, ale tiež znamenajú, že inštalatéri musia pri každej práci niesť väčšiu váhu a objem. Zdravie inštalatérov je pre Geberit najvyššou prioritou, a preto spoločnosť neustále pracuje na produktových riešeniach, ktoré minimalizujú alebo eliminujú potrebu používania náradia počas inštalácie. Práve preto je možné kvalitné ovládacie tlačidlá systému Sigma namontovať a vymeniť napríklad aj bez náradia. Pri inštalácii sanitárnych modulov uľahčuje konektor MasterFix napojenie na rozvod vody pomocou závitu bez použitia nástrojov s prevlečnou maticou, ktorá zabraňuje nadmernému utiahnutiu.

Keď je nevyhnutné použiť náradie, napríklad pri lisovaní vodovodných rozvodov, Geberit dbá na to, aby sa čo najviac eliminovala potreba výmeny náradia. Ako príklad možno spomenúť FlowFit, kedy sú potrebné iba dve lisovacie čeľuste na pokrytie všetkých rozmerov. Výsledná redukcia nástrojov ponúka úsporu hmotnostido 20 kg, čo je dobrá správa pre odborníkov v oblasti sanity, pokiaľ ide o ich chrbát a celkové zdravie.

Bezpečná inštalácia s minimálnou náchylnosťou na chyby

Geberit FlowFit: už žiadna výmena náradia

Keď ide o čas, jednoducho dochádza k chybám. Závažné dôsledky, ktoré to môže mať v sanitárnom sektore, nie je potrebné ďalej vysvetľovať. O to dôležitejšie je zabezpečiť, aby rýchla a pohodlná inštalácia zohľadňovala aj bezpečnosť a náchylnosť na chyby.

Náš systém FlowFit na pitnú vodu je len jedným z príkladov toho, ako ponúkame tento druh bezpečnosti: indikátor lisovania jasne upozorňuje na to, kde už lisovanie prebehlo. Zároveň sa rýchlo zistia všetky nezalisované úseky.

Predmontované modely pre dokonalú inštaláciu

Vopred namontovaná montážna tyč na závesnom WC Acanto

Čas sú peniaze a oboje je rozhodujúce pre úspech inštalatéra. To je dôvod, prečo Geberit podporuje inštalatérov so širokou škálou moduly na predmontáž. V prvom rade si Geberit môže nárokovať, že spôsobil revolúciu v dizajne kúpeľne vďaka samonosným predstenovým inštalačným prvkom Duofix. Je to preto, že inštalačné prvky ukotvené v predstene robia inštaláciu WC a kúpeľňového umývadla oveľa rýchlejšou, jednoduchšou a bezpečnejšou, než kedykoľvek predtým. Predmontované prvky, ako je upevňovací rám pre sprchovú vaničku Setaplano, sa na rýchlu a presnú inštaláciu používajú aj v segmente spŕch.

Rýchla a jednoduchá inštaláciavýrobkov Geberit

Objavte podobný obsah