PRIDANÝ PRIESTOR V MALÝCH KÚPEĽŇACH VĎAKA PRODUKTOM, KTORÉ ŠETRIA MIESTO

Sanitárny modul Monolith Plus s WC Geberit ONE

Sanitárny modul Geberit Monolith pre WC

Sanitárny modul Geberit Monolith pre WC je veľkým hitom. Na jednej strane je oslavovaný ako dizajnový prvok, ktorý dodáva kúpeľni moderný nádych a na druhej strane tiež zapôsobí vďaka svojim šikovným funkciám. Inštalácia prebieha bez nutnosti otvárania stien alebo iných konštrukčných zásahov. Celá sanitárna technológia - vrátane splachovacej nádržky, dvojitého splachovania a sifónu - je ukrytá v elegantnom minimalistickom module. Vďaka tomu sa miestnosť zdá byť priestrannejšia, upravenejšia a modernejšia. Toto priestorovo úsporné riešenie je vhodné nielen pre renovácie, ale aj pre novostavby. Sanitárny modul Geberit Monolith je k dispozícii s čelným panelom v rôznych farebných a materiálových vyhotoveniach, ktoré ladia s bočným opláštením.

Geberit Monolith

Umývadlo pre každú veľkosť kúpeľne

Štíhle rozmery sú dôležité nielen na toaletách, ale aj na umývadlách v malých kúpeľniach a kúpeľniach pre hostí. Geberit ponúka ideálne umývadlo pre akýkoľvek pôdorys a vhodný kúpeľňový nábytok s pôsobivým množstvom úložného priestoru.

Priestorovo úsporné riešenia

Renovácia kúpeľne s použitím modulu Geberit Monolith

Kúpeľňa pred renováciou
Kúpeľňa po renovácii

Pridaná hodnota pre vás Získajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Stačí len pár krokov na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

3D plánovač kúpeľne


Naplánujte si kúpeľňu online pomocou tohto jednoduchého plánovacieho nástroja v 3D zobrazení a vyberte si z rôznych možností.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.