Štíhla estetika kombinovaná s praktickými funkciami

Vznášajúce sa umývadlo z kúpeľňovej série Geberit ONE

Minimalistický umývací priestor

Vznášajúce sa umývadlo Geberit ONE vyčnieva z davu svojou jednoduchou eleganciou. Samozrejme, k dispozícii je aj prevedenie s umývadlovou skrinkou.
Nie je tu žiaden okraj s otvorom na batériu ani viditeľný prepad, ktorý by narúšal elegantný vzhľad tohto umývadla.

Geberit ONE

Sprchový žľab v puristickom dizajne

Kúpeľňa so sprchovým žľabom Geberit CleanLine

Nadčasový vzhľad sprchovacieho žľabu Geberit CleanLine má krásny tvar a je dostupný z nehrdzavejúcej ocele s leštenými alebo tmavými odtokovými stranami. Vďaka svojmu štíhlemu dizajnu sa dá použiť v kúpeľni v akomkoľvek štýle.

Sprchy v úrovni podlahy

WC Geberit iCon s modulom Monolith - dizajn bridlica

Elegantne skrytá technológia

Sanitárny modul Geberit Monolith otvára množstvo možností v dizajne kúpeľne, pretože všetky technológie sú elegantne skryté. Exkluzívne povrchy zo skla alebo kameniny a brúseného hliníka alebo čierneho chrómu vytvárajú vzrušujúce dizajnové akcenty v nových budovách aj renováciách. Monolith Plus má tiež chytré funkcie, ako napríklad integrované odsávanie zápachu pre väčšie pohodlie v kúpeľni.

Viac o Geberit Monolith

Pridaná hodnota pre vás Získajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Stačí len pár krokov na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

3D plánovač kúpeľne


Naplánujte si kúpeľňu online pomocou tohto jednoduchého plánovacieho nástroja v 3D zobrazení a vyberte si z rôznych možností.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.

Kúpeľňové výrobky s funkčným dizajnom