Sanitárny modul ako dizajnový prvok pre novostavby aj renovácie

Sanitárny modul Geberit Monolith - farba láva

Geberit Monolith Plus prináša do kúpeľne väčšiu eleganciu. Šikovný sanitárny modul bol vyvinutý už v roku 2010, aby preklenul priepasť medzi konvenčnými nádržkami pred stenou a skrytými nádržkami inštalovanými za stenou. Odvtedy sa Geberit Monolith Plus s integrovanou nádržkou používa ako nový, všestranný dizajnový prvok v kúpeľni. Čelný panel je k dispozícii v rôznych farbách, ktoré ladia s bočným opláštením. Jemné LED osvetlenie poskytuje v noci diskrétne nepriame svetlo, akonáhle sa niekto priblíži k toalete. Geberit Monolith Plus dodáva každej kúpeľni elegantný vzhľad. Nespornou výhodou je aj fakt, že sanitárny prvok je možné nainštalovať aj v rámci renovácií bez nutnosti stavebných úprav.

Monolith - čelný panel, čierny
Monolith - čelný panel, biely
Monolith - čelný panel, pieskovosivý
Monolith - čelný panel, láva
Monolith - čelný panel, vzhľad betónu
Monolith - čelný panel, vzhľad čiernej bridlice

Nezáleží na tom, ktorý čelný panel si zvolíte, vaša toaleta bude vyzerať elegantne. Nadčasové farby sa hodia prakticky do každého prostredia.

Geberit Monolith

Pridaná hodnota pre vás Získajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Stačí len pár krokov na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

3D plánovač kúpeľne


Naplánujte si kúpeľňu online pomocou tohto jednoduchého plánovacieho nástroja v 3D zobrazení a vyberte si z rôznych možností.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.

Kúpeľňové výrobky s funkčným dizajnom