Ovládajte digitálne cez Geberit Home App

Jednotka odsávania zápachu integrovaná priamo do WC keramiky je vynikajúcim prvkom, pretože odsáva nepríjemný zápach priamo zo zdroja: z keramickej misy. Presne to robí jednotka odsávania zápachu Geberit DuoFresh. Akonáhle je vzduch vyčistený vo filtri, jednotka ho čistý uvoľní späť do miestnosti. Technológia a filter sú skryté za ovládacím tlačidlom, takže nerušia vzhľad kúpeľne. K dispozícii je tiež variant s orientačným svetlom, ktoré naviguje k WC v noci.

Aby ste nezabudli vymeniť filter alebo aby bola intenzita odsávania vzduchu na požadovanej úrovni, môžete pomocou aplikácie Geberit Home kompletne ovládať jednotku na odsávanie zápachu zo svojho smartphonu. Je orientačné svetlo príliš slabé? Žiadny problém - stačí otvoriť aplikáciu Geberit Home a nastaviť svetlo na požadovanú intenzitu.

Odstráňte zápach cez mobil

Znie to príliš technicky? Nebojte sa, nie je. Pozrite si naše video a zistite ako jednoducho aplikácia funguje.

Aplikácia Geberit Home je k dispozícii pre smartfóny so systémom iOS aj Android:

Geberit Home App v Apple App Store
Geberit Home App v Google Play Store

Pridaná hodnota pre vás Získajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Stačí len pár krokov na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

3D plánovač kúpeľne


Naplánujte si kúpeľňu online pomocou tohto jednoduchého plánovacieho nástroja v 3D zobrazení a vyberte si z rôznych možností.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.