Jednoduchá údržba sanitárnych inštalácií

Vynikajúca kvalita sanitárnych výrobkov

Testy životnosti zaisťujú vynikajúcu kvalitu

Naše starostlivá pozornosť venovaná detailom, výnimočná kvalita výrobkov a spoľahlivá dostupnosť systémových komponentov zaisťujú konzistentne spoľahlivú a bezproblémovú prevádzku, na ktorú sa môžete vždy spoľahnúť.

Vykonávame aj rozsiahle testovanie, aby sme mohli s istotou ponúkať dlhodobé záruky našich sanitárnych výrobkov. To zahŕňa prísne testy životnosti a záťažové testy v našom vlastnom sanitárnom laboratóriu, aby sme zabezpečili absolútnu zhodu s medzinárodnými normami a našimi vlastnými nekompromisnými normami.

Naše interné Laboratórium stavebných technológií a akustiky je miesto, kde vyvíjame praktické testy a vykonávame merania týkajúce sa statiky a architektonickej akustiky. Celá budova je akusticky izolovaná od okolitého prostredia a svojou veľkosťou a všestrannosťou ide o jedinečný prínos do sanitárneho odvetvia.

Servis a partnerstvo pre sanitárnu inštaláciu

Geberit ako spoľahlivý partner pre našich zákazníkov

Vieme, že spoľahlivé partnerstvo je nevyhnutné pre úspech našich zákazníkov. Preto ponúkame komplexnú podporu pokrývajúcu všetko od plánovania, logistiky a inštalácie až po údržbu.

Vždy stojíme po vašom boku a ponúkame rýchly a odborný servis, a to kedykoľvek ho budete potrebovať.

Jednoduchá údržba podomietkových splachovacích nádržiek a ovládania splachovania pisoárov

Pomocou aplikácie Geberit Pro identifikujte podomietkové splachovacie nádržky a okamžite si objednajte príslušné náhradné diely.

Náhradné diely pre podomietkovú splachovaciu nádržku sú dostupné až 50 rokov, čo znamená, že údržba a inovácia starších produktov prebieha mimoriadne jednoducho.

Vždy vám radi pomôžeme nájsť tie správne náhradné diely pre podomietkové splachovacie nádržky a ovládanie splachovania pisoárov. Identifikátor produktu v aplikácii Geberit Control umožňuje rýchlo a presne určiť, ktorá podomietková splachovacia nádržka je nainštalovaná v stene. Tento šikovný nástroj rozpozná všetky podomietkové splachovacie nádržky Geberit od roku 1964 a všetky ovládania splachovania pisoárov od roku 1983. Po identifikácii je možné všetky náhradné diely alebo súpravy na prestavbu podomietkovej nádrže objednať priamo v aplikácii Geberit Pro. Skener QR kódov a čiarových kódov priamo odkazuje na ďalšie informácie o produkte, ako sú inštalačné príručky, prehľady náhradných dielov a popisy produktov.

Údržba cez Geberit Control

Vzdialená údržba cez Geberit Connect
Vzdialená údržba cez Geberit Connect

Okrem uvedenia do prevádzky aplikácia Geberit Control zjednodušuje aj prevádzku a údržbu ovládania splachovania WC, ovládania splachovania pisoárov, umývadlových batérií a hygienických splachovacích jednotiek.

Aplikácia Geberit Control ponúka nasledovné výhody:

  • Jednoduché čítanie denníkov splachovania a udalostí z koncových zariadení: Záznamy o spláchnutí a udalostiach je možné si jednoducho prečítať pre každé koncové zariadenie pomocou smartfónu. Možnosť ich exportovania na jednoduchú analýzu alebo na účely dokumentácie.
  • Rýchle riešenie problémov: V aplikácii Geberit Control sa zobrazuje stav každého pripojeného koncového zariadenia. V prípade poruchy sa zobrazia podrobnosti spolu s príslušným popisom možného problému.

Dokonca je možné nakonfigurovať zoskupenie všetkých zariadení inštalovaných v sanitárnej miestnosti, ako sú ovládanie splachovania pisoárov a WC a umývadlové batérie, tak, aby vyhovovali vašim preferenciám. Vďaka tomu ušetríte čas aj námahu.

Jednoduchá údržba odvodnenia strechy Geberit Pluvia

Aj v prípade trvalo inštalovaných systémov, ako je odvodnenie budov a striech, spoločnosť Geberit zvažuje aspekty starostlivosti a údržby už vo fáze vývoja. Náš prístup je vždy pevne založený na zásade, že jednoduchosť je kľúčová, pričom vynikajúci príklad toho možno nájsť v našom vysoko účinnom podtlakovom strešnom drenážnom systéme Geberit Pluvia. Vďaka upínaciemu prírubovému spoju je riešenie Pluvia obzvlášť jednoduché na čistenie a vyžaduje si málo údržby.

Objavte podobný obsah