Orientačné svetlo Ukáže vám v noci cestu do kúpeľne a späť

Veľa ľudí potrebuje v noci ísť na toaletu. Narážať do vecí v tme alebo narušiť ten ospalý pocit tým, že rozsvietite svetlo, nie je ideálne. Jasné svetlo môže prerušiť náš spánok narušením biologických hodín tela a znížením produkcie melatonínu.

Rádiobudík v spálni

Riešenie

Najlepšie urobíte, ak pri nočných výletoch na toaletu necháte veľké svetlo vypnuté a využijete nočné osvetlenie s funkciou stmievania. Tu prichádza na rad mäkké orientačné LED svetlo integrované vo viacerých výrobkoch Geberit. Jemný svetelný lúč sa aktivuje pomocou senzora a môže sa rozsvietiť v jednej zo siedmich farieb, ktoré je možné zvoliť individuálne.

Od systému odsávania zápachu Geberit DuoFresh, ktorý je možné kombinovať s väčšinou tlačidiel Sigma, až po sanitárny modul Geberit Monolith Plus a sprchovaciu toaletu Geberit AquaClean Mera - všetky tri produkty poskytujú nielen jemné osvetlenie, ale zaisťujú aj čerstvý vzduch v kúpeľni vďaka integrovanej technológii filtrácie vzduchu cez voštinový filter.

Orientačné svetlo Pre viac pohodlia v kúpeľni

Monolith Plus: splachovacia technológia v najlepšej forme

Sanitárny modul vždy zaujme svojím sofistikovaným dizajnom a jemným orientačným svetlom.

Zistite viac o Geberit Monolith Plus

Pridaná hodnota pre vás Získajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Stačí len pár krokov na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

3D plánovač kúpeľne


Naplánujte si kúpeľňu online pomocou tohto jednoduchého plánovacieho nástroja v 3D zobrazení a vyberte si z rôznych možností.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.