Štyri tipy pre viac luxusu v kúpeľni

Naše pracovné a súkromné životy ovláda stres a neustále sa niekam ponáhľame. Počas jedného stretnutia už organizujeme ďalšie a keď si večer sadneme, aby sme si pozreli film, súčasne si prechádzame novinky na Instagrame. Je čas na chvíľu vypnúť a kde sa to dá lepšie než v uvoľňujúcej atmosfére kúpeľne?

Wellness kúpeľňa Geberit

Tip č. 1: Vysokokvalitný kúpeľňový nábytok

Vysokokvalitný, vizuálne atraktívny dizajn kúpeľne je základom príjemnej atmosféry. Ak sú všetky detaily správne, interiér kúpeľne zabezpečí, že svoj deň začnete správne a radi sa budete večer vracať domov. Atraktívne úložné riešenia ponúkajú maximálnu praktickosť a premenia aj malé kúpeľne na oázu pokoja.

Všetky kúpeľňové série

Tip č. 2: Sprchovacia toaleta

Toaleta je bežný predmet, ktorý používame každý deň a nezamýšľame sa veľmi nad tým. Sprchovacia toaleta je však omnoho viac než bežný praktický predmet, pretože popri iných výhodách ponúka úplne nový pocit čistoty a sviežosti. Z každej návštevy toalety sa stáva cenná príležitosť na chvíľku blaha.

Geberit AquaClean

Tip č. 3: Zrkadlá s vyhrievaním

Predstavte si, že ste práve ráno vyšli z príjemne horúcej sprchy a stojíte pri umývadle, aby ste sa oholili alebo si spravili mejkap, ale zrkadlo je celé zarosené. Mohli by ste ho vysušiť sušičom na vlasy alebo utrieť, ale to chce čas a námahu. Ak chcete zabrániť roseniu zrkadla, keď sa sprchujete, potrebujete zrkadlo s ohrevom.

Tip č. 4: Príslušenstvo

Atmosférické prostredie v kúpeľni sa dá dosiahnuť pár prvkami: svetlom sviečok, príjemnou vôňou, jemným zvukom alebo kvetmi a rastlinami, ktoré vašu kúpeľňu premenia na priestor evokujúci blaho.

Pridaná hodnota pre vás Získajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Stačí len pár krokov na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.

Nič nepremeškajte

Štyri obrázky príbehov Geberit

Prihláste sa na odber nášho newslettera a nepremeškajte žiadne novinky, udalosti ani tipy do kúpeľne. Dostávajte informácie o najnovších produktoch, dôležitých dátumoch a ďalšie správy o čistote, optimalizácii priestoru, pohodlí, dizajne, používateľskej prívetivosti a bezbariérovosti v kúpeľni.

Prihláste sa na odber nášho newslettera

Aká kúpeľňa je pre vás tá pravá?

Čo presne potrebujete? Je pre vás dôležitý priestor, čistota alebo dizajn? Prajete si používateľsky prívetivé výrobky alebo by ste uprednostnili taký komfort, aký ponúka napríklad sprchová toaleta Geberit AquaClean? Alebo by ste privítali univerzálny dizajn? Bez ohľadu na to, aké sú vaše potreby, radi by sme zjednodušili vašu každodennú rutinu v kúpeľni pomocou našich dômyselných riešení.

Viac priestoru v kúpeľni
Vyšší štandard čistoty v kúpeľni
Funkčnejší dizajn v kúpeľni
Väčší komfort v kúpeľni
Lepšia prístupnosť v kúpeľni
Väčšia praktickosť v kúpeľni