Štyri tipy pre viac luxusu v kúpeľni

Naše pracovné a súkromné životy ovláda stres a neustále sa niekam ponáhľame. Počas jedného stretnutia už organizujeme ďalšie a keď si večer sadneme, aby sme si pozreli film, súčasne si prechádzame novinky na Instagrame. Je čas na chvíľu vypnúť a kde sa to dá lepšie než v uvoľňujúcej atmosfére kúpeľne?

Wellness kúpeľňa Geberit

Tip č. 1: Vysokokvalitný kúpeľňový nábytok

Vysokokvalitný, vizuálne atraktívny dizajn kúpeľne je základom príjemnej atmosféry. Ak sú všetky detaily správne, interiér kúpeľne zabezpečí, že svoj deň začnete správne a radi sa budete večer vracať domov. Atraktívne úložné riešenia ponúkajú maximálnu praktickosť a premenia aj malé kúpeľne na oázu pokoja.

Všetky kúpeľňové série

Tip č. 2: Sprchovacia toaleta

Toaleta je bežný predmet, ktorý používame každý deň a nezamýšľame sa veľmi nad tým. Sprchovacia toaleta je však omnoho viac než bežný praktický predmet, pretože popri iných výhodách ponúka úplne nový pocit čistoty a sviežosti. Z každej návštevy toalety sa stáva cenná príležitosť na chvíľku blaha.

Geberit AquaClean

Tip č. 3: Zrkadlá s vyhrievaním

Predstavte si, že ste práve ráno vyšli z príjemne horúcej sprchy a stojíte pri umývadle, aby ste sa oholili alebo si spravili mejkap, ale zrkadlo je celé zarosené. Mohli by ste ho vysušiť sušičom na vlasy alebo utrieť, ale to chce čas a námahu. Ak chcete zabrániť roseniu zrkadla, keď sa sprchujete, potrebujete zrkadlo s ohrevom (odkaz na stránku s kúpeľňovými zrkadlami).

Tip č. 4: Príslušenstvo

Atmosféricképrostrediev kúpeľni sa dá dosiahnuť pár prvkami: svetlom sviečok, príjemnou vôňou, jemným zvukom alebo kvetmi a rastlinami, ktoré vašu kúpeľňu premenia na priestor evokujúci blaho.

Pridaná hodnota pre vás Získajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Len pár krokov stačí na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.