Škvrny v kúpeľni vápenaté a silikátové usadeniny

Škvrny v kúpeľni? Geberit pozná odpoveď. Marianne Krüger, vedúca chemického laboratória, vysvetľuje, ako sa v kúpeľni môžu objaviť nevzhľadné škvrny od vápenatých a silikátových usadenín, ako ich odstrániť a tiež ako im predchádzať.

Keď používame prostriedky na odstránenie tzv. vodného kameňa, ktoré často obsahujú kyseliny ako napríklad kyselinu chlorovodíkovú, musíme vždy dodržiavať odporúčanú dobu pôsobenia a následne povrch opláchli dostatočným množstvom vody. Pravidelným utieraním mokrých batérií utierkou z mikrovlákna však môžete zabrániť vzniku takýchto nepekných bielych škvŕn.

Ďalšie témy zo série „Škvrny v kúpeľni? Geberit pozná odpoveď“:

1. časť: Škvrny v kúpeľni od farieb na vlasy alebo odfarbovačov
2. časť: Škvrny v kúpeľni od hygienických výrobkov a kúpeľňových čistiacich prostriedkov
3. časť: Škvrny v kúpeľni od laku a odlakovača
5. časť: Škvrny v kúpeľni od čistiacich prostriedkov a WC tabliet

Pridaná hodnota pre vás Získajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Stačí len pár krokov na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

3D plánovač kúpeľne


Naplánujte si kúpeľňu online pomocou tohto jednoduchého plánovacieho nástroja v 3D zobrazení a vyberte si z rôznych možností.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.

Kúpeľňové výrobky

Vždy aktuálne informácie

Štyri obrázky Tipy a rady Geberit

Prihláste sa na odber nášho newsletteru a nenechajte si ujsť žiadne novinky, udalosti alebo tipy do kúpeľne. Majte prehľad o najnovších produktoch, dôležitých dátumoch vášho kalendára a ďalších informáciách o čistote, optimalizácii priestoru, pohodlí, dizajne, užívateľskej prívetivosti a prístupnosti v kúpeľni.

Prihlásiť sa na odber

Aká kúpeľňa je pre vás tá pravá?

Čo presne potrebujete? Je pre vás dôležitý priestor, čistota alebo dizajn? Prajete si používateľsky prívetivé výrobky alebo by ste uprednostnili taký komfort, aký ponúka napríklad sprchová toaleta Geberit AquaClean? Alebo by ste privítali univerzálny dizajn? Bez ohľadu na to, aké sú vaše potreby, radi by sme zjednodušili vašu každodennú rutinu v kúpeľni pomocou našich dômyselných riešení.

Viac priestoru v kúpeľni
Vyšší štandard čistoty v kúpeľni
Funkčnejší dizajn v kúpeľni
Väčší komfort v kúpeľni
Lepšia prístupnosť v kúpeľni
Väčšia praktickosť v kúpeľni