Menej odpadu v kúpeľni

Európania ročne vygenerujú priemerne 480 kilogramov odpadu, čo je očividne priveľa. Dobré správy však sú, že 47 % odpadu sa recykluje alebo skompostuje a toto číslo bude stúpať (zdroj: euronews.com). Hoci sa viac a viac odpadu dá znovu použiť, cieľom je znížiť množstvo odpadu vyprodukovaného na osobu. Nižšie nájdete päť tipov, ako produkovať menej odpadu vo svojej kúpeľni Geberit.

Kúpeľňa so sprchovacou toaletou
KLIKNITE A ZÍSKAJTE VIAC INFORMÁCIÍ.

Každý, kto sa chce vyhnúť odpadu v kúpeľni, by mal okrem iného zvážiť nasledujúce body:

  • Čo skutočne potrebujem v kúpeľni? Nie všetko, čo ponúkajú v reklamách, sa končí dobrým nákupom. V skutočnosti si dokonca môžete niektoré z predmetov vyrobiť sami. Napríklad domáce mydlá sú v súčasnosti veľmi v móde a ľahko sa vyrábajú.
  • Aké sú alternatívy zníženia používania klasických toaletných potrieb pre ženy, ako sú tampóny a hygienické vložky?
  • Možno stojí za zamyslenie sprchovací záchod? Okrem väčšieho pohodlia pri návšteve toalety je možné ušetriť aj toaletný papier.

Pridaná hodnota pre vás Získajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Stačí len pár krokov na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.

Kúpeľňové výrobky

Nič nepremeškajte

Štyri obrázky príbehov Geberit

Prihláste sa na odber nášho newslettera a nepremeškajte žiadne novinky, udalosti ani tipy do kúpeľne. Dostávajte informácie o najnovších produktoch, dôležitých dátumoch a ďalšie správy o čistote, optimalizácii priestoru, pohodlí, dizajne, používateľskej prívetivosti a bezbariérovosti v kúpeľni.

Prihláste sa na odber nášho newslettera

Aká kúpeľňa je pre vás tá pravá?

Čo presne potrebujete? Je pre vás dôležitý priestor, čistota alebo dizajn? Prajete si používateľsky prívetivé výrobky alebo by ste uprednostnili taký komfort, aký ponúka napríklad sprchová toaleta Geberit AquaClean? Alebo by ste privítali univerzálny dizajn? Bez ohľadu na to, aké sú vaše potreby, radi by sme zjednodušili vašu každodennú rutinu v kúpeľni pomocou našich dômyselných riešení.

Viac priestoru v kúpeľni
Vyšší štandard čistoty v kúpeľni
Funkčnejší dizajn v kúpeľni
Väčší komfort v kúpeľni
Lepšia prístupnosť v kúpeľni
Väčšia praktickosť v kúpeľni