Nadčasová biela kúpeľňa Čo potrebujete vedieť

Kúpeľňa Geberit ONE s bielou sanitárnou keramikou a kúpeľňovým nábytkom (© Geberit)

Biela farba sa stala neoddeliteľnou súčasťou kúpeľne. Hoci dnes existuje široká ponuka farebného kúpeľňového nábytku a kúpeľňovej keramiky, stále je tu miesto pre klasický vzhľad. Pozrite si naše nápady a tipy.

Názor odborníka

„Navrhnúť kúpeľňu tón v tóne, v ktorej sú všetky prvky v rovnakej bielej farbe, je ťažké,“ hovorí odborník na farby a materiály Martin Rohrer zo spoločnosti Geberit. Odporúča: “Najlepšou voľbou je kúpiť keramické spotrebiče od jedného výrobcu alebo z jednej a tej istej kúpeľňovej série - tak sa vyhnete tomu, aby napríklad umývadlo a toaleta mali rôzne farby - a pohrajte sa s kontrastmi. S bielou sanitárnou keramikou kombinujte drevený nábytok alebo nábytok rôznych farieb. Ak však chcete navrhnúť čo najviac v klasickej bielej farbe, môžete pracovať s farebnými doplnkami, ako sú kúpeľňové textílie, ktoré kúpeľni dodajú viac farieb.“ To znamená, že zostanete flexibilní, keď budete konfrontovaní s novými trendmi alebo zmenami štýlu.

Pridaná hodnota pre vás Získajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Stačí len pár krokov na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

3D plánovač kúpeľne


Naplánujte si kúpeľňu online pomocou tohto jednoduchého plánovacieho nástroja v 3D zobrazení a vyberte si z rôznych možností.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.

Kúpeľňové výrobky s funkčným dizajnom

Nič nepremeškajte

Štyri obrázky príbehov Geberit

Prihláste sa na odber nášho newslettera a nepremeškajte žiadne novinky, udalosti ani tipy do kúpeľne. Dostávajte informácie o najnovších produktoch, dôležitých dátumoch a ďalšie správy o čistote, optimalizácii priestoru, pohodlí, dizajne, používateľskej prívetivosti a bezbariérovosti v kúpeľni.

Prihláste sa na odber nášho newslettera

Aká kúpeľňa je pre vás tá pravá?

Čo presne potrebujete? Je pre vás dôležitý priestor, čistota alebo dizajn? Prajete si používateľsky prívetivé výrobky alebo by ste uprednostnili taký komfort, aký ponúka napríklad sprchová toaleta Geberit AquaClean? Alebo by ste privítali univerzálny dizajn? Bez ohľadu na to, aké sú vaše potreby, radi by sme zjednodušili vašu každodennú rutinu v kúpeľni pomocou našich dômyselných riešení.

Viac priestoru v kúpeľni
Vyšší štandard čistoty v kúpeľni
Funkčnejší dizajn v kúpeľni
Väčší komfort v kúpeľni
Lepšia prístupnosť v kúpeľni
Väčšia praktickosť v kúpeľni