Geberit MonolithFunkčná krása

Viac flexibility v kúpeľni

Vo svojej novej kúpeľni chcete využiť svieže a výnimočné prvky. So sanitárnymi modulmi Geberit Monolith nemusíte robiť žiadne kompromisy. Skutočne pôsobivý dizajn predsa zahŕňa nielen estetický dizajn, ale aj funkčnosť, materiál výrobku a technológiu, ktorá za ním stojí.

Sanitárne moduly Geberit Monolith prinášajú neočakávané možnosti, pokiaľ ide o dizajn kúpeľne. Geberit Monolith možno skombinovať s väčšinou štandardných WC keramík.

Nech je všetko naozaj zladené

Predné kryty vyrobené z kvalitného bezpečnostného skla sú k dispozícii v rôznych farbách (čierna, biela, piesková a hnedá). Váš sanitárny modul Geberit Monolith bude teda vždy ladiť s vaším štýlom.

Inštalácia vo všeobecnosti nevyžaduje žiadne konštrukčné zmeny. Je to veľká výhoda v novostavbách, ako aj pri prestavbách. Vďaka tomu, že je sanitárny modul Geberit Monolith pre toaletu dostupný v dvoch výškach, jeho použitie je takmer neobmedzené. V skratke: Do detailu premyslené sanitárne moduly ponúkajú oveľa viac ako vidno na prvý pohľad.

Plus pre vašu kúpeľňu

Sanitárny modul pre toalety Geberit Monolith Plus má integrované všestranné funkcie. Jednotka odsávania zápachu, inteligentná senzorová technológia a obzvlášť pohodlné ovládanie splachovania sú iba tri z mnohých výhod.

  • Senzoricky ovládaná funkcia zapnutia prostredníctvom tlačidla na jemný dotyk
  • Integrovaná jednotka odsávania zápachu
  • Diskrétne LED osvetlenie
  • Tichý ventilátor na čistenie vzduchu

Dôvody, prečo si vybrať Geberit Monolith Plus

KLIKNITE A ZÍSKAJTE VIAC INFORMÁCIÍ

Elegantné farby

Bez ohľadu na farbu skleneného krytu sanitárneho modulu Geberit Monolith, ktorú si vyberiete, každá toaleta pred ním vyzerá elegantne. Biela, čierna, hnedá alebo piesková sklenená predná časť sa navyše nadčasovo hodia prakticky do každého prostredia.

Geberit Monolith Plus – žiariaci bod vo vašej kúpeľni

Ďalšie nápadité riešenia pre váš výnimočný štýl

  • Snímačom ovládaná funkcia zapnutia prostredníctvom tlačidla na jemný dotyk
  • Integrovaná jednotka na odsávanie zápachu
  • Diskrétne LED osvetlenie
  • Tichý ventilátor na príjemnú sviežosť
  • Najmodernejšia technológia

Videá

Inovatívne funkcie

Prečítajte si viac o funkciách sanitárnych modulov Geberit Monolith

Jednoduchá inštalácia

Pozrite si, aké jednoduché je nainštalovať Geberit Monolith.

Ocenenia za dizajn