Dokonalé spláchnutie zaručenéTechnológia Geberit TurboFlush

Bezokrajová vnútorná geometria

Keď otvoríte kryt, rozdiel vidíte na prvý pohľad: asymetrická vnútorná geometria keramickej misy úplne bez okrajov. Spolu s inovatívnou technológiou splachovania TurboFlush je zaručené dôkladné a ultratiché spláchnutie WC. Pri spláchnutí voda steká po bočných stenách keramickej misy a špirálovite obmýva vnútro. Vďaka optimalizovanému spôsobu vedenia prúdu vody TurboFlush znižuje potrebu čistenia na minimum.

Vynikajúci výkon splachovania

V kombinácii so splachovacou nádržkou Geberit poskytuje keramická WC misa Geberit vynikajúci splachovací výkon, ktorý je až 10-krát lepší, než je štandardne požadované. Optimalizovaná geometria splachovania a hydraulika sú len dva z mnohých spôsobov, ktorými sa to dosahuje.

Acanto WC with TurboFlush

Acanto WC

Z vonkajšej strany zaujme známy tvar a nové štíhle WC sedadlo závesného WC Geberit Acanto ako vždy. Čo je však na prvý pohľad menej zrejmé, je hydraulicky optimalizovaná geometria TurboFlush vo vnútri keramiky. Tá vedie splachovaciu vodu cez keramickú misu ako silný vír. Proces vývoja nového systému TurboFlush zabezpečil, že vedenie vody bolo presne prispôsobené podomietkovým splachovacím nádržkám Geberit, čím sa dosiahla vysoká účinnosť systému.

Geberit Acanto

Geberit ONE WC s TurboFlush

WC Geberit ONE s technológiou TurboFlush

S WC Geberit ONE určuje Geberit nové štandardy v kúpeľni dneška a zajtrajška vďaka priekopníckej súhre dizajnu a funkcie. Závesná keramická misa je elegantná a má dokonalé proporcie. Toaleta je stelesnením harmónie – všetky proporcie a tvary sú navzájom dokonale zladené. Výsledok hovorí sám za seba.

Technológia splachovania TurboFlush sa nachádza aj v modeloch sprchových toaliet Geberit AquaClean Sela a Mera.

Geberit ONE
Geberit AquaClean

Pridaná hodnota pre vásZískajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Stačí len pár krokov na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

3D plánovač kúpeľne


Naplánujte si kúpeľňu online pomocou tohto jednoduchého plánovacieho nástroja v 3D zobrazení a vyberte si z rôznych možností.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.

Výrobky pre viac čistoty v kúpeľni