Hygienické a jednoduché na používanieAutomatické splachovanie WC

Nádržky a ovládacie tlačidlá Geberit Sigma

Ovládacie tlačidlá Geberit prinášajú do kúpeľne najmodernejší sanitárny komfort. Jednoduché a intuitívne riešenia sú v dnešných kúpeľniach žiadané. Typickým príkladom je ovládanie splachovania Sigma80, ktoré sa používa na bezdotykové splachovanie WC. Je to nielen praktické, ale aj hygienické.

Každý, kto chce ísť ešte o krok ďalej, môže mať automatické otváranie a zatváranie krytu WC na sprchovacom WC Geberit AquaClean Mera. Automatická funkcia sa spúšťa pomocou senzora priblíženia a kryt sa automaticky otvára alebo zatvára. Použitie je veľmi jednoduché a najmä nie je potrebné sa dotýkať rukou.

Pridaná hodnota pre vásZískajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Stačí len pár krokov na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

3D plánovač kúpeľne


Naplánujte si kúpeľňu online pomocou tohto jednoduchého plánovacieho nástroja v 3D zobrazení a vyberte si z rôznych možností.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.