Udržiavajte čistý odtoks vyberateľnou hrebeňovou vložkou

Umývadlá Geberit ONE

Umývadlový odtok CleanDrain je dômyselne umiestnený na zadnej hrane umývadla Geberit ONE a zakončený je magnetickým krytom, ktorý drží presne na mieste. Za krytom je hrebeňová vložka, ktorá funguje ako lapač vlasov. Jediným pohybom ruky možno kryt a hrebeňovú vložku vybrať a vyčistiť. To znamená, že veľmi jednoducho môžete odtok udržiavať čistý a zabrániť tak jeho upchatiu.

Vďaka svojej polohe na zadnom okraji umývadla nie je odtok CleanDrain priamo vystavený prúdu vody. Tým sa zabráni rozstrekovaniu vody, čo vedie k výraznému zníženiu tvorby usadenín a zachytania vodného kameňa. Čistenie je ešte jednoduchšie vďaka špeciálnej glazúre KeraTect®, ktorá je štandardnou súčasťou všetkých umývadiel Geberit ONE. Glazúra KeraTect® je vypaľovaná a má prakticky neporézny a mimoriadne hladký povrch, ktorý sa jednoducho a efektívne udržiava čistý.

Geberit ONE
Špeciálna glazúra KeraTect®

Sprchový žľab Geberit CleanLine s vyberateľnou hrebeňovou vložkou

Sprchový žľab Geberit CleanLine

Sprchový žľab Geberit CleanLine je hygienický, čistý a krásny. Na rozdiel od konvenčných sprchových žľabov má otvorený odtokový povrch z nehrdzavejúcej ocele. V dôsledku toho neexistujú žiadne skryté miesta, kde by sa mohli hromadiť nečistoty a viesť k nepríjemným zápachom. Jednoducho vyberte a opláchnite hrebeňovú vložku a žľab CleanLine zľahka pretrite – a všetko je čisté.

Sprchy v úrovni podlahy

Hrebeňová vložka v plochej sprchovej vaničke Geberit Setaplano

Geberit Setaplano

Plochá sprchová vanička Geberit Setaplano je vyrobená z vysokokvalitného a pevného materiálu a má mierny sklon vedúci k odtoku. Keďže tu nie sú žiadne hrany ani rohy, toto sprchové riešenie sa obzvlášť ľahko čistí. Kryt odtoku vody možno odstrániť pohybom zápästia. Pod krytom je hrebeňová vložka, ktorá chráni odtok pred upchatím. Tá sa dá ľahko vybrať a rýchlo vyčistiť.

Pridaná hodnota pre vásZískajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Stačí len pár krokov na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

3D plánovač kúpeľne


Naplánujte si kúpeľňu online pomocou tohto jednoduchého plánovacieho nástroja v 3D zobrazení a vyberte si z rôznych možností.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.

Výrobky pre viac čistoty v kúpeľni