Luxus v Grand Hôtel

Grand Hôtel si uvedomuje, aké dôležité je splniť vysoké očakávania svojich hostí a neustále sa obnovovať. To zahŕňa aj inštaláciu sprchových toaliet Geberit AquaClean v päťhviezdičkovom hoteli.

Hotel Grand Hôtel Stockholm sa nachádza v srdci švédskeho hlavného mesta a už od roku 1874 je obľúbeným miestom medzinárodných hviez, významných osláv a špeciálnych príležitosti.

Nový zážitok

Pri nedávnej rekonštrukcii 19 izieb a apartmánov sa v hoteli Grand Hôtel Stockholm podarilo spojiť miestne a medzinárodné vplyvy. Izby teraz žiaria moderným škandinávskym štýlom, ktorý je dokonale doplnený dizajnovými prvkami z južnej Európy a Indie. Návšteva nových izieb je teraz úplne novým zážitkom v porovnaní so zvyšnými 300 izbami v hoteli. Na stenách izieb sa nachádzajú umelecké kvetinové fotografie a pruhované tapety.

Element vody

Aj vybavenie kúpeľne dokonale zodpovedá luxusu hotela. Kúpeľne sú vybavené najmodernejšou technológiou WC pred aj za stenou. Sú tu nainštalované sprchovacie toalety Geberit AquaClean Mera a AquaClean Sela. Za stenou sa nachádza univerzálny inštalačný prvok Duofix. Vysokokvalitné vybavenie kúpeľne dopĺňajú ovládacie tlačidlá Sigma10 s úsporným splachovaním štart/stop.

Fakty

Galéria

ZAREGISTRUJTE SANEWSLETTER GEBERIT EVIEW PRE ARCHITEKTOV

Koláž projektov (© Geberit)

Newsletter Geberit “eView“ pravidelne zostavuje výber najpozoruhodnejších referenčných projektov pre záujemcov o architektúru a dizajn.

Každé číslo sa venuje aktuálnej téme z oblasti stavebníctva. Nechajte sa inšpirovať jedinečnými projektmi, informatívnymi rozhovormi s odborníkmi a súvisiacimi informáciami.