Dokonalé spláchnutie zaručené Technológia Geberit TurboFlush

Bezokrajová vnútorná geometria

Keď otvoríte kryt, rozdiel vidíte na prvý pohľad: asymetrická vnútorná geometria keramickej misy úplne bez okrajov. Spolu s inovatívnou technológiou splachovania TurboFlush je zaručené dôkladné a ultratiché spláchnutie WC. Pri spláchnutí voda steká po bočných stenách keramickej misy a špirálovite obmýva vnútro. Vďaka optimalizovanému spôsobu vedenia prúdu vody TurboFlush znižuje potrebu čistenia na minimum.

Vynikajúci výkon splachovania

V kombinácii so splachovacou nádržkou Geberit poskytuje keramická WC misa Geberit vynikajúci splachovací výkon, ktorý je až 10-krát lepší, než je štandardne požadované. Optimalizovaná geometria splachovania a hydraulika sú len dva z mnohých spôsobov, ktorými sa to dosahuje.

Geberit ONE WC with TurboFlush

WC Geberit ONE s technológiou TurboFlush

S WC Geberit ONE určuje Geberit nové štandardy v kúpeľni dneška a zajtrajška vďaka priekopníckej súhre dizajnu a funkcie. Závesná keramická misa je elegantná a má dokonalé proporcie. Toaleta je stelesnením harmónie – všetky proporcie a tvary sú navzájom dokonale zladené. Výsledok hovorí sám za seba.

Technológia splachovania TurboFlush sa nachádza aj v modeloch sprchových toaliet Geberit AquaClean Sela a Mera.

Geberit ONE
Geberit AquaClean

Pridaná hodnota pre vás Získajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Stačí len pár krokov na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

3D plánovač kúpeľne


Naplánujte si kúpeľňu online pomocou tohto jednoduchého plánovacieho nástroja v 3D zobrazení a vyberte si z rôznych možností.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.

Výrobky pre viac čistoty v kúpeľni