Geberit ComfortLight Svetlo, ktoré si obľúbite - zaručene

Zrkadlové skrinky Geberit ONE poskytujú rôzne štýly osvetlenia, ktoré dokonale odrážajú každodennú rutinu používateľov kúpeľne: jasné, čisté a povzbudzujúce na naštartovanie dňa, mäkké a lichotivé pred spaním, diskrétne a upokojujúce v noci ako orientačné svetlo. Jednoduché ovládanie znamená, že ťažko by ste hľadali jednoduchšie nastavenie osvetlenia, ktoré by ideálne vyhovovalo vášmu osobnému biorytmu.

Intuitívne si zvoľte vhodné osvetlenie pre každú situáciu

Automatické ovládanie svetla umožňuje plynulé stmievanie a intuitívne ovládanie: svetlo je automaticky chladnejšie, keď je svetlo jasnejšie a teplejšie, keď sa stlmí. Táto kombinácia farebnej teploty a jasu je to, čo robí Geberit ComfortLight jedinečným. Koncepcia osvetlenia ponúka štyri naprogramované nálady osvetlenia, ktoré môžu byť plynulo tlmené, aby poskytli správne svetlo pre každú potrebu:

Zrkadlové skrinky so štyrmi inteligentnými zdrojmi svetla

Prirodzené svetlo, ktoré neoslňuje

Čím je nový koncept osvetlenia od spoločnosti Geberit iný? ComfortLight je navrhnutý tak, aby dokonale osvetlil zrkadlový obraz, umývadlo a miestnosť so štyrmi svetelnými zdrojmi integrovanými do zrkadlovej skrinky Geberit ONE. Skladá sa z horného alebo nepriameho osvetlenia miestnosti, priameho zrkadlového svetla, osvetlenia vnútra skrinky a výklenku a osvetlenia umývadla. Všetky svetelné zdroje sú v dokonalej harmónii v závislosti od zvolenej nálady osvetlenia.

Mirror cabinet with four light sources
Kliknite a získajte viac informácií
Intuitive operation

intuitívne ovládanie

Veľmi jednoduché a intuitívne ovládanie pomocou nástenného vypínača, tlačidla na zrkadlovej skrinke alebo aplikácie Geberit Home.

Aplikácia Geberit Home umožňuje nastavenie svetla prostredníctvom smartfónu. Možné sú aj časovo riadené nastavenia, napríklad predprogramovať rôzne nálady osvetlenia pri zapnutí v závislosti od času dňa a noci.

O Geberit Home app

Jedno riešenie - veľa možností

Nová zrkadlová skrinka Geberit ONE s ComfortLight je k dispozícii v piatich rôznych veľkostiach, v eloxovanom hliníku alebo bielej farbe, s celoplošným zrkadlom alebo s výklenkom. Zrkadlové skrinky môžu byť inštalované dvoma spôsobmi, buď pod omietku, kedy je takmer celá skrinka zapustená do steny alebo klasicky na omietku.

Pridaná hodnota pre vás Získajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Stačí len pár krokov na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

3D plánovač kúpeľne


Naplánujte si kúpeľňu online pomocou tohto jednoduchého plánovacieho nástroja v 3D zobrazení a vyberte si z rôznych možností.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.