Údržba vašej kúpeľne Sprchy, odtoky a splachovacie nádržky

Ak nebudete svojmu vozidlu poskytovať pravidelnú údržbu, nakoniec sa vám rozpadne kvôli hrdzi. Dôkladná údržba v kúpeľni tiež pomáha zabezpečiť dlhú životnosť zariadení v kúpeľni. Začína sa čistením povrchu sanitárnej keramiky a vodovodných batérií, potom údržbou odtoku vody zo sprchy alebo sprchového žľabu až po čistenie splachovacej nádržky.

Sprcha

Sprcha

Geberit CleanLine uľahčuje údržbu sprchy (© Geberit)

Je dôležité pravidelne čistiť kúpeľňu. To platí aj pre sprchovú vaničku: pravidelné čistenie povrchu zabezpečí, že vanička bude vyzerať dobre, bez nevzhľadných usadenín vodného kameňa a podobne. Ostatné veci si vyžadujú trochu viac času, ale napriek tomu by sa mali vykonávať pravidelne. Patrí medzi ne čistenie sprchového odtoku alebo sprchového žľabu. Lapač vlasov a nečistôt sa dá ľahko vybrať a vyčistiť, ale aj odtok je potrebné raz za čas dôkladne vyčistiť. Zvyšky mydla a nečistôt môžu spôsobiť upchatie odtoku.

Pridaná hodnota pre vás Získajte inšpiráciu a podporu pri plánovaní svojej novej kúpeľne

Nástroj na inšpiráciu


Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Stačí len pár krokov na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

3D plánovač kúpeľne


Naplánujte si kúpeľňu online pomocou tohto jednoduchého plánovacieho nástroja v 3D zobrazení a vyberte si z rôznych možností.

Kontaktujte nás


Chcete sa niečo spýtať? Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár a odošlite nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zaujímavé informácie a praktické tipy, ako môže vaša kúpeľňa zjednodušiť a spríjemniť váš každodenný život.

Nič nepremeškajte

Štyri obrázky príbehov Geberit

Prihláste sa na odber nášho newslettera a nepremeškajte žiadne novinky, udalosti ani tipy do kúpeľne. Dostávajte informácie o najnovších produktoch, dôležitých dátumoch a ďalšie správy o čistote, optimalizácii priestoru, pohodlí, dizajne, používateľskej prívetivosti a bezbariérovosti v kúpeľni.

Prihláste sa na odber nášho newslettera

Aká kúpeľňa je pre vás tá pravá?

Čo presne potrebujete? Je pre vás dôležitý priestor, čistota alebo dizajn? Prajete si používateľsky prívetivé výrobky alebo by ste uprednostnili taký komfort, aký ponúka napríklad sprchová toaleta Geberit AquaClean? Alebo by ste privítali univerzálny dizajn? Bez ohľadu na to, aké sú vaše potreby, radi by sme zjednodušili vašu každodennú rutinu v kúpeľni pomocou našich dômyselných riešení.

Viac priestoru v kúpeľni
Vyšší štandard čistoty v kúpeľni
Funkčnejší dizajn v kúpeľni
Väčší komfort v kúpeľni
Lepšia prístupnosť v kúpeľni
Väčšia praktickosť v kúpeľni