Inšpirujte zákazníkovJedinečným servisom geberit

Pri predaji sprchovacích WC sa potrebujete spoľahnúť na skúseného partnera. Práve tu prichádza spoločnosť Geberit so svojou ponukou komplexných služieb: S predajnými dokumentmi šitými na mieru, školeniami a komplexným pozáručným servisom pre vašich zákazníkov máte k dispozícii všetko, čo by ste mohli potrebovať.

Dôvera vo vysokú kvalituZážitok pre každého

Zavedené značky poskytujú istotu, ktorú zákazníci hľadajú pri rozhodovaní o kúpe vysokokvalitného výrobku. Geberit ako váš skúsený partner ponúka cennú podporu vám a vašim zákazníkom v každej fáze procesu inštalácie. V prípade potreby môžeme prísť aj na vašu stavbu.

Túto skúsenosť veľmi pozitívne hodnotia naši poradcovia v showroomoch, inštalatéri aj koncoví zákazníci. Pozrite si naše video a dozviete sa viac.

Ponúkajte odborné poradenstvo

Školenia Geberit vám umožnia správne posúdiť stavebné situácie a potreby vašich zákazníkov.

Využívajte profesionálne reklamné zdroje

Vysokokvalitné predajné dokumenty spoločnosti Geberit sú navrhnuté tak, aby vám pomohli viesť so zákazníkmi presvedčivé rozhovory.

Atraktívna prezentácia

Naše predvádzacie a testovacie modely vám umožnia priblížiť systém Geberit AquaClean vašim zákazníkom priamo vo vašom showroome..

Spoliehajte sa na dobre informovaných zákazníkov

Naše široko distribuované kampane na sprchovacie WC zabezpečujú, že vaši zákazníci budú informovaní už pri prekročení prahu vášho showroomu

Návštevnosť

Zahrnieme vás do mapy obchodných partnerov na našom webe, aby si potenciálni zákazníci mohli nájsť cestu do vašich showroomov.

Zverte svojich zákazníkov do dobrých rúk

Geberit poskytne vašim zákazníkom kompetentné odpovede na všetky otázky týkajúce sa ich sprchovacieho WC.