Inšpirujte zákazníkovJedinečným servisom Geberit

Ak sa chystáte inštalovať sprchovacie WC, chcete výrobok, ktorý bude dokonale ladiť so všetkými ostatnými komponentmi. A práve tu prichádza spoločnosť Geberit so svojou ponukou komplexných služieb: Inteligentné výrobky, ktoré zjednodušujú inštaláciu, a k tomu stále prítomný servisný partner, ktorý vám odpovie na všetky otázky počas inštalácie aj po nej.

Dôvera vo vysokú kvalituZážitok pre každého

Zavedené značky poskytujú úplnú istotu, ktorú zákazníci hľadajú pri rozhodovaní o kúpe vysokokvalitného výrobku. Geberit ako váš skúsený partner ponúka cennú podporu vám i vašim zákazníkom v každej fáze procesu inštalácie. V prípade potreby môžeme prísť aj na vašu stavbu.

Túto skúsenosť hodnotia naši inštalatéri, poradcovia v showroomoch a koncoví zákazníci veľmi pozitívne. Pozrite si naše video a dozviete sa viac.

Zaužívaný postup

Dokonale zladené sanitárne komponenty a osvedčené postupy umožňujú bezproblémovú inštaláciu..

Spojte sa s nami

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa inštalácie, naši špecialisti sú vám k dispozícii.

Vždy pripravený pomôcť

Naši obchodno-technickí poradcovia sú vždy pripravení pomôcť a v prípade potreby prídu aj na stavbu.

Šetrite čas

Vďaka intuitívnej obsluhe váš zákazník rýchlo pochopí základné funkcie, aby ste po inštalácii šetrili čas pri zaškoľovaní.

Zverte svojich zákazníkov do dobrých rúk

Spoločnosť Geberit poskytne vašim zákazníkom kompetentné odpovede na akékoľvek otázky týkajúce sa ich sprchovacieho WC.

Prístupná technológia

Pri údržbe vám prácu uľahčí ľahko prístupná technická jednotka. Dlhodobá záruka na náhradné diely vám poskytuje dodatočnú istotu.

Pravidelné informácie

Školenia od spoločnosti Geberit sú navrhnuté tak, aby vám poskytovali aktuálne informácie o inštalácii, trendoch a technických inováciách vo svete sprchovacích WC.

MONTÁŽNE VIDEÁ PRE INŠTALATÉROV