Geberit ONEDokonalé splynutie dizajnu a funkcie

Funkčný dizajn pre lepšiu kvalitu života

Geberit ONE ponúka širokú škálu možností na navrhovanie kúpeľní, ktoré zapôsobia po estetickej aj funkčnej stránke. Umývadlá, kúpeľňový nábytok a zrkadlové skrinky v rôznych vyhotoveniach sú navzájom dokonale zladené a dajú sa kombinovať podľa vašich individuálnych požiadaviek.

Stiahnite si brožúru Geberit ONE  (5.2 MB)

Viac čistoty, miesta a flexibility v celej kúpeľni

Viac čistoty, miesta a flexibility v celej kúpeľni vďaka výrobkom Geberit ONE
KLIKNITE A ZÍSKAJTE VIAC INFORMÁCIÍ

Umývací priestor Geberit ONE

Geberit ONE umývací priestor

Kúpeľňová séria Geberit ONE spája odborné znalosti v oblasti sanitárnej technológie so všestrannými dizajnérskymi zručnosťami, aby ponúkla priekopnícke a komplexné riešenie pre vaše individuálne navrhnuté umývadlo a celú kúpeľňu. Geberit ONE žiari celým radom zjavných aj skrytých výhod, ktoré sú všetky dômyselne skombinované v rámci jedného systému. Vďaka tomu je v kúpeľni väčšia čistota, viac priestoru a väčšia flexibilita.

Produkty Geberit ONE sú dostupné v dvoch verziách: priestorovo úsporné so štíhlym umývadlom s hĺbkou 40 cm a v klasickom vyhotovení 48 cm.

Vyskúšajte Konfigurátor umývacieho priestoru

Sloboda dizajnu v celej svojej kráse. Objavte rozmanité možnosti kombinácií pre svoj vlastný, individuálny priestor umývadla. Zlaďte umývadlo, kúpeľňový nábytok a zrkadlovú skrinku tak, aby dokonale vyhovovali vášmu vkusu a priestoru.

Široký výber umývadielS inovatívnym odtokom CleanDrain

Umývadlá Geberit ONE s umývadlovým odtokom CleanDrain spájajú najvyššie štandardy dizajnu s výnimočnou funkčnosťou.

Odtok CleanDrain bol prispôsobený dizajnu umývadiel a je dômyselne umiestnený na zadnom okraji. Jeho inovatívna technológia prináša viac úložného miesta v zásuvkách. Posunutím dozadu sa odtok nenachádza priamo v línii vodného prúdu, preto sa voda pri dopade natoľko nerozstriekava do strán. Menej vodných kvapiek na keramike znamená menej vodného kameňa a menej čistenia. Kryt odtoku drží pevne na svojom mieste vďaka magnetickému uchyteniu. To zároveň dovoľuje zložiť kryt jedným pohybom ruky a vyčistiť hrebeňovú vložku, ktorá zachytáva vlasy a iné nečistoty.

Široký výber umývadiels klasickým odtokom

Osvedčené umývadlá Geberit ONE s klasickým odtokom sme posunuli na novú úroveň.

Umývadlá Geberit ONE so zvislým odtokom sú k dispozícii v troch variantoch: ako štandardné umývadlá a nábytkové umývadlá v rôznych šírkach a ako umývadlá na dosku v hranatom alebo miskovitom tvare. Odtok má elegantný keramický kryt s integrovanou hrebeňovou vložkou. Umývadlá kombinované so skrinkou pod umývadlo musia byť vybavené priestorovo úspornou umývadlovou prípojkou, ktorá si nevyžaduje výrez v hornej zásuvke umývadlovej skrinky. Vďaka tomu zásuvka poskytuje viac úložného priestoru.

Umývadlá so skrátenou hĺbkou

Kľúč k úspore miesta. Technológia za stenou, dizajn pred stenou – takto ponúkajú umývadlové výrobky Geberit ONE s presahom 40 cm maximálnu funkčnosť a eleganciu.

Umývadlo Geberit ONE s vyložením iba 40 cm zaberá výrazne menej miesta než bežné umývadlo. Skutočnou lahôdkou je umývadlový odtok CleanDrain. Odtok je skrytý v stene, takže dojem z kúpeľne nekazí ani zápachová uzávierka, ani odpadové potrubie. Už nie je potrebný štandardný výrez na zápachovú uzávierku v zadnej časti skrinky, čo zväčšuje úložný priestor pod umývadlom. Skrátené umývadlo Geberit ONE je k dispozícii v štyroch veľ kostiach a v dvoch modeloch – s levitujúcim dizajnom alebo do nábytku.

Kúpeľňový nábytok: prispôsobte si svoj priestorFlexibilný dizajn pre unikátny umývací priestor

Vyberte si svoje umývadlo, umývadlové skrinky, bočné skrinky a umývadlá, aby ste si vytvorili dokonalú umývadlovú plochu pre váš životný štýl. Naplánujte si úložný priestor tak veľkoryso, ako potrebujete. Využite priestor svojej kúpeľne na maximum a vytvorte si vzhľad, ktorý sa vám páči. Dokonale zladené komponenty možno kombinovať mnohými spôsobmi, aby vytvorili pocit funkčnej a estetickej jednoty.

Kúpeľňový nábytokk štíhlym priestorovo úsporným umývadlám

Priestorovo úsporné umývadlo so skrátenou skrinkou

Geberit ONE ukazuje, aké funkčné a elegantné môžu byť priestorovo úsporné výrobky. Umývadlá a kúpeľňový nábytok s vyložením iba 40 cm sú navrhnuté tak, aby bolo možné inštalovať odtokovú technológiu za stenu. Vznikne tak priestor pred stenou a tiež viac miesta v zásuvke, pretože už nie je potrebný výrez na odpadové potrubie. Umývadlové skrinky sú dostupné v dvoch exkluzívnych povrchových úpravách: dyha z pravého orechového dreva a biely lak s vysokým leskom.

Farby povrchov kúpeľňového nábytku Geberit ONE

Nábytok

Skrinky pod umývadlo sú v ponuke v nasledujúcich veľkostiach a farbách: 60 cm, 75 cm, 90 cm, 105 cm, 120 cm, 135 cm

  • biela lesklá, lak
  • biela matná, lak
  • pieskovosivá lesklá, lak
  • sivobéžová matná, lak
  • láva matná, lak
  • čierna matná, lak
  • dub, melamín s drevenou štruktúrou
  • orech hickory, melamín s drevenou štruktúrou

Vysoké skrinky, bočné skrinky a bočné otvorené prvky Geberit ONE sú v ponuke v rovnakých farbách.

Skrátené skrinky k priestoro úsporným umývadlám sú v ponuke v nasledujúcich veľkostiach a farbách: 75 cm, 90 cm, 105 cm

  • biela lesklá, lak
  • americký orech, dyha z pravého dreva
biela lesklá, lak
biela matná, lak
pieskovosivá lesklá, lak
sivobéžová matná, lak
láva matná, lak
čierna matná, lak
dub, melamín s drevenou štruktúrou
orech hickory, melamín s drevenou štruktúrou
americký orech, dyha z pravého dreva

Farby: biela lesklá/lak, biela matná/lak, pieskovosivá lesklá/lak, sivobéžová matná/lak, láva matná/lak, čierna matná/lak, dub/melamín s drevenou štruktúrou, orech hickory/melamín s drevenou štruktúrou (iba pre skrátené imývadlové skrinky)

Umývadlové dosky

Umývadlové dosky sú v ponuke v nasledujúcich veľkostiach a farbách: 60 cm, 75 cm, 90 cm, 105 cm, 120 cm, 135 cm

biela lesklá, lak
biela matná, lak
pieskovosivá lesklá, lak
sivobéžová matná, lak
láva matná, lak
dub, melamín s drevenou štruktúrou
orech hickory, melamín s drevenou štruktúrou
biely mramor, kamenina matná
čierny mramor, kamenina matná

Farby: biela lesklá/lak, biela matná/lak, pieskovosivá lesklá/lak, sivobéžová matná/lak, láva matná/lak, dub/melamín s drevenou štruktúrou, orech hickory/melamín s drevenou štruktúrou, biely mramor/kamenina matná, čierny mramor/kamenina matná (kamenina je v ponuke iba v šírke 120 cm).

Dokonalosť do najmenšieho detailu

Zásuvka s organizačným systémom

Koncept zásuvky bol vyvinutý spoločnosťou Geberit s veľkým dôrazom na detail. Výsledok je pôsobivý: vysokokvalitné, ľahké zásuvky bez skosenia alebo objemných podpier, čo maximalizuje dostupný úložný priestor. A navyše už nie sú potrebné výrezy pre umývadlový sifón. Stred zásuvky je preto hlbší a vytvára tak viac úložného priestoru. Je možné pridať aj svetelné pásy, ktoré poskytujú lepšie osvetlenie vnútri zásuviek a moderný vzhľad. Zásuvku možno vybaviť kvalitným modulárnym organizačným systémom pre udržanie zásuviek v závideniahodnom poriadku.

Zrkadlová skrinka Geberit ONE so systémom ComfortLightIntuitívne osvetlenie pre každú situáciu

Zapustené v stene

Nová zrkadlová skrinka Geberit ONE je k dispozícii v piatich rôznych veľkostiach zapustených do steny alebo osadených na omietku, v eloxovanom hliníku alebo bielej farbe a plne zrkadlová alebo s osvetleným výklenkom. Vrcholom a skutočne jedinečnou inováciou novej zrkadlovej skrinky Geberit ONE je koncepcia integrovaného osvetlenia. ComfortLight je navrhnutý s rôznymi zdrojmi svetla, aby poskytoval nielen autentický zrkadlový obraz bez tieňov, ale dokonca osvetľoval celú kúpeľňu.

Navyše, plynulé stmievanie automatickej regulácie svetla je intuitívne a veľmi jednoduché na ovládanie: svetlo je automaticky chladnejšie, keď je jasnejšie, a teplejšie, keď je tlmenejšie. Koncepcia osvetlenia sa vyznačuje aj štyrmi rôznymi náladami osvetlenia: orientačné svetlo na noc, svetlo sviečok na relaxáciu, štandardné svetlo na každodenné používanie a pracovné svetlo, keď si chcete byť istí, že vidíte každý detail či vlas.

Viac o ComfortLight

PRIRODZENÉ SVETLO, KTORÉ NEOSLŇUJE

Čím sa odlišuje nový koncept osvetlenia od spoločnosti Geberit? Systém ComfortLight je navrhnutý tak, aby dokonale osvetlil odraz v zrkadle, umývadlo a miestnosť pomocou štyroch svetelných zdrojov integrovaných do zrkadlovej skrinky Geberit ONE. Tie majú podobu horného svetla alebo nepriameho osvetlenia miestnosti, svetla zrkadla, svetla vo výklenku a osvetlenia umývadla. Všetky svetelné zdroje navzájom dokonale harmonizujú v závislosti od zvolenej svetelnej nálady.

Mirror cabinet with four light sources
KLIKNITE A ZÍSKAJTE VIAC INFORMÁCIÍ

Geberit ONE WCČistota a flexibilita

Závesné WC Geberit ONE je elegantné a s perfektnými proporciami. Je to zrejmé, keď otvoríte kryt: asymetrická vnútorná geometria úplne bez okrajov zaisťuje, že splachovanie WC je fantastické, pričom nie je hlasnejšie ako šepot. Vďaka sofistikovanej inštalačnej technológii možno výšku WC misy jednoducho nastaviť bez nutnosti otvárania predsteny, a to aj roky po pôvodnej inštalácii WC.

Nástenná batéria Geberit ONE

Nástenná umývadlová batéria Geberit ONE, hranatý dizajn
Nástenná umývadlová batéria Geberit ONE, okrúhly dizajn

Lepšia hygiena a čistota

Elegantné nástenné umývadlové batérie Geberit ONE ponúkajú v porovnaní so stojančekovými väčšiu slobodu. Keramický povrch umývadla nie je ničím narušený, preto ho možno veľmi jednoducho čistiť. Tak sa zabraňuje usadzovaniu nečistôt, ktoré sú živnou pôdou pre baktérie, ktoré sa radi hromadia v okolí vodovodných batérií.

Nástenná batéria Geberit ONE je navyše dokonale zladená s vnútornou geometriou umývadiel Geberit ONE. Pri konvenčných riešeniach je odtok priamo vystavený prúdu vody, čo skôr či neskôr vedie k usadzovaniu vodného kameňa. Na rozdiel od toho dizajn Geberit ONE umožňuje vode dobre opláchnuť jemné keramické krivky predtým, ako odtečie do odtoku. Nástenná batéria je k dispozícii buď v hranatom alebo v okrúhlom dizajne.

Sprcha

Kúpeľňa Geberit ONE so sprchovým riešením

Geberit ponúka celý rad šikovných produktov pre sprchy v úrovni podlahy. Objavte ďalšie inovatívne riešenia, ktoré dokonale zapadajú do konceptu série Geberit ONE. Výklenkový odkladací box šetrí miesto a poskytuje dobre prístupnú odkladaciu plochu na šampón, sprchový gél a inú kozmetiku. Je vyspádovaný tak, aby striekajúca voda a zbytky nečistôt hladko odtekali von, čo isto oceníte pri upratovaní. Výklenok s policami možno uzavrieť posuvnými zrkadlovými dvierkami.
Sprchová stena Geberit walk-in je ukotvená v predstene bez viditeľného uchytenia a pôsobí čisto a elegantne. Hladká, ničím nerušená plocha sa ľahko udržiava.

VLASTNOSTI VÝROBKU

TurboFlush

Keramická misa bez splachovacieho okraja s technológiou TurboFlush.

Objem spláchnutia 4,5 l

Úsporné splachovanie WC.

SoftClosing

Praktický a tichý mechanizmus pozvoľného sklápania WC sedadla.

WC sedadlo s funkciou QuickRelease

Ľahko odnímateľné WC sedadlo pre jednoduché čistenie.

Voľná podlaha

Závesné toalety umožňujú jednoduché čistenie podlahy.

Materiál odolný voči vlhkosti

Kúpeľňový nábytok zo stlačenej trojvrstvovej drevotriesky odolnej voči vlhkosti.

Variabilné rozmery

Rôzne rozmery pre rôzne priestory.

Mechanizmus otvárania push-to-open

Zásuvky bez rukovätí sa dajú otvoriť ľahkým zatlačením v prednej časti.

Tiché dovieranie

Zásuvky sa samy potichu dovrú.

Skrytá montáž do steny

Keramika závesného WC má hladký uzavretý tvar.

Mix & Match

Súčasť sortimentu Mix & Match

Výsledok nepretržitého vývoja

Geberit ONE

Geberit ONE v sebe spája naše odborné znalosti v oblasti sanitárnych technológií s našou vášňou pre dizajn, čo nám umožňuje ponúkať priekopnícke, komplexné a plne integrované riešenia pre celú kúpeľňu (nemecky).

Umývací priestor Geberit ONE

Vďaka štíhlemu, priestorovo úspornému riešeniu umývacieho priestoru integrácia sanitárnej technológie a kúpeľňového vybavenia otvára úplne nové spôsoby vybavenia kúpeľní sofistikovaným spôsobom, ktorý optimálne využíva priestor.

Geberit TurboFlush®

Vďaka bočnému prívodu vody a asymetricky navrhnutej keramickej mise ponúka technológia TurboFlush® použitá v toalete GEBERIT ONE skutočne jedinečný výkon.

Ďalšie informácie

Produktový katalógViac informácií na plánovanie kúpeľne

Geberit ONE

Ďalšie informácie o kúpeľňovej sérii Geberit ONE, vrátane rozmerov, vlastností a technických parametrov, nájdete v našom online produktovom katalógu.

Zistite viac o výrobkoch Geberit ONE