Porovnanie WC:Nájdite si svoju obľúbenú toaletu

Žena premýšľa o svojej vysnívanej toalete

Či už sa chystáte vymeniť toaletu alebo plánujete celú kúpeľňu od piky, spoločnosť Geberit vám pomôže s výberom obľúbenej toalety.

Náš vyhľadávač produktov vám umožňuje pridať inovatívne funkcie na zvýšenie komfortu k vybranému WC v niekoľkých krokoch a bleskurýchle si vybrať zladené ovládacie tlačidlá tak, aby vyhovovali vášmu štýlu. Nájdite kombináciu, ktorá vám bude vyhovovať v každom ohľade.

  • Nájdite si svoju obľúbenú toaletu v niekoľkých krokoch
  • Objavte inovatívne funkcie pre maximálne pohodlie a čistotu
  • Porovnávajte ovládacie tlačidlá a skombinujte ich s vybraným WC
  • Stiahnite si zoznam vašich obľúbených produktov jediným kliknutím

Výhody vyhľadávača WC produktov

Objavte inovatívne funkcie na zvýšenie komfortu
Vyhľadávajte krásne dizajny
Zostavte si svoje obľúbené WC
Stiahnite si zoznam produktov

Dokonalé WC v niekoľkých krokoch

Odnímateľné WC sedadlo pre jednoduché čistenie toalety

Toaleta s ľahko umývateľnými povrchmi, inovatívnymi funkciami a nadčasovým dizajnom bude nepochybne vaším jasným favoritom na mnoho ďalších rokov. Spolu so zodpovedajúcim ovládacím tlačidlom dokáže premeniť vaše WC na výnimočné miesto.

WC Geberit môžu byť tiež kombinované s umývadlami, kúpeľňovým nábytkom a ďalšími výrobkami zo kúpeľňových sérií Geberit pre harmonický celok.

1. krok: Spustenie vyhľadávača WC produktov

Spustite vyhľadávač produktov a v hornej časti stránky vyberte oblasť, ktorú chcete preskúmať. Začnite konfiguráciou toalety a sprchovacej toalety alebo ovládacieho tlačidla.

2. krok: Vyhľadajte dizajn a nakonfigurujte si toaletu

Nástroj vám ukáže rôzne funkcie na zvýšenie komfortu, ktoré môžete pridať k toalete. Patrí medzi ne výkonná technológia TurboFlush a povrchová úprava KeraTect® pre mimoriadnu čistotu toalety.

Pre naše sprchovacie toalety je k dispozícii celý rad funkcií na zvýšenie komfortu vrátane nasledujúcich:

  • Sprchovacia technológia WhirlSpray
  • Funkcia fénovania
  • Odsávač zápachu
  • Ohrievanie WC sedadla
  • Jemný zatvárací mechanizmus pre sedadlo toalety
  • Orientačné svetlo

Začnite výberom preferovaného tvaru ovládacieho tlačidla. Nájdite si svoju obľúbenú farbu a vyberte si medzi okrúhlymi alebo hranatými splachovacími tlačidlami. Funkciu Geberit DuoFresh je možné integrovať do ovládacieho tlačidla, aby sa zabezpečil čistý vzduch v kúpeľni.

3. krok: Získajte svoje personalizované odporúčanie pre WC

Vyberte si svoj obľúbený produkt a preferované funkcie na zvýšenie komfortu. Zoznam produktov predstavuje ideálne východisko na premenu vášho sna o novej toalete alebo kúpeľni na skutočnosť. Tieto informácie môžete použiť na vyhľadanie špecializovaného predajcu vo vašom okolí. Nástroj vám po stlačení príslušného tlačidla ukáže, kde nájdete najbližšieho odborného poradcu.

Ďalšie užitočné nástrojena konfiguráciu vašej kúpeľne a toalety