Geberit AquaCleanTechnológia sprchovacích WC

Revolučná patentovaná technológia sprchovacích WC Geberit

Za posledných 40 rokov sme v ústredí spoločnosti Geberit v Rapperswil-Jone vo Švajčiarsku investovali veľké množstvo know-how a vývojových prác do technológie sprchovacích toaliet a neustále zdokonaľujeme naše výrobky. Výsledok: Sprchovacie toalety Geberit AquaClean poskytujú množstvo patentovaných technológií, vďaka ktorým vám prinášajú každodenný komfort a dokonalú hygienu.

Chceli by ste sa dozvedieť viac o našich priekopníckych, revolučných technológiách a rôznych pohodlných funkciách, ktoré ponúkajú naše sprchovacie toalety Geberit AquaClean? Všetko, čo potrebujete vedieť o našej priekopníckej práci, sa dozviete tu:

„Pri vývoji našich sprchovacích WC Geberit AquaClean nerobíme žiadne kompromisy, pokiaľ ide o komfort a pohodu. Upokojujúci, estetický dizajn sa zakladá na priekopníckej koncepcii výrobkov a poskytuje revolučné, inovatívne technológie. Toalety Geberit AquaClean určujú štandardy v oblasti funkčnosti, čistoty a udržateľnosti.“ (Armin Gierer, vedúci produktovej línie Geberit AquaClean)

Maximálne pohodlie vďaka technológii prúdenia vody, akustike a ergonómii

Technológia Geberit AquaClean TurboFlush
Geberit AquaClean WhirlSpray
 • Naša patentovaná technológia sprchovania WhirlSpray s pulzujúcim prúdom sprchovacej vody sa postará o mimoriadne dôkladné, šetrné a úsporné čistenie.
 • Patentovaná bola aj inovatívna technológia splachovania TurboFlush, ktorá v kombinácii s asymetrickou geometriou keramiky WC vyvinutou firmou Geberit, umožňuje dôkladné a pritom mimoriadne tiché splachovanie.
 • Integrované odsávanie zápachu umiestnené nad splachovacou rúrkou je veľmi účinné.
 • Naše ergonomicky tvarované WC sedadlá z vysokokvalitných plastov boli vyvinuté na základe rozsiahlych testov a tvarových štúdií.

Súhra technológie a dizajnu

Geberit AquaClean Mera
 • Vďaka miniaturizácii tejto technológie bolo možné zrealizovať štíhly a elegantný dizajn našich sprchovacích toaliet Geberit AquaClean.
 • Všetky elektrické a vodovodné prípojky sú skryté v tele sprchovacej toalety Geberit AquaClean.
 • Modulárna, ľahko prístupná technológia umožňuje jednoduchú inštaláciu a údržbu.

Zjednodušené čistenie

Sprchovacie rameno splachovanie Geberit AquaClean Sela
 • Dôkladné čistenie vďaka vysokokvalitnej keramickej toalete s povrchom odpudzujúcim nečistoty.
 • Sprchovacie rameno sa automaticky pred a po použití opláchne zvonka a trysky sa samostatným vodným okruhom prepláchnu aj zvnútra.
 • Špeciálne vyvinutý odvápňovací program čistí všetky komponenty, ktoré prichádzajú do styku s vodou.

Vysoká úroveň bezpečnosti pitnej vody

Sprchovacie toalety Geberit AquaClean spĺňajú všetky príslušné európske nariadenia, ako aj normu EN 1717 o ochrane pitnej vody. Vďaka integrovanému prívodu vody chránenému proti spätnému toku Geberit spĺňa túto normu a zaručuje, že sprchovacie toalety Geberit AquaClean nemôžu za žiadnych okolností spôsobiť kontamináciu siete pitnej vody.

Dokonale skoordinované s inštalačnými systémami Geberit

Prvok Geberit Duofix pre závesné toalety s Geberit AquaClean Mera
 • S našimi sprchovacími toaletami je možné s minimálnym úsilím integrovať do kúpeľne maximálne pohodlie. Či už ide o novú kúpeľňu alebo renováciu, možno ich kombinovať so všetkými inštalačnými a splachovacími systémami Geberit a nainštalovať rýchlo a ľahko.
 • Geberit prispôsobil všetky inštalačné prvky pre závesné WC tak, aby prípojky vody a elektrického prúdu dokonale sedeli a boli schované.

Najlepšie známky za udržateľnosť

Udržateľné riešenia Geberit
 • Naše kompletné riešenia toaliet Geberit AquaClean dosahujú vysoké skóre vzhľadom na hodnotenie životného cyklu. A vďaka inteligentnej riadiacej technológii netreba robiť kompromisy, ani pokiaľ ide o pohodlie.
 • V pohotovostnom režime (úsporný režim) spotreba energie pre kompletné riešenia toaliet Geberit AquaClean nie je vyššia ako 0,5 wattu.
 • Dodatočná spotreba vody sprchovacích toaliet Geberit AquaClean zaťažuje životné prostredie menej než používanie toaletného papiera.

Video

Inovatívne funkcie

Zistite viac o funkciách sprchovacej toalety Geberit AquaClean Mera.

Ocenenia za dizajn Geberit AquaClean Sela

2013

Ocenenie DesignPlus/ISH za Geberit AquaClean Sela
Ocenenie Interior Innovation 2013 za Geberit AquaClean Sela
Ocenenie IF Product Design 2013 za Geberit AquaClean Sela