Umývací priestor Geberit Dokonalý umývací priestor pre každú kúpeľňu

Umývací priestor Geberit v sebe skrýva oveľa viac ako by ste čakali. Je to vaša oáza pohody vytvorená pre hygienu a pohodlie s dostatkom úložného priestoru.

Zistite, ako dokonalý koncept môže zmeniť váš kúpeľňový zážitok na relaxačný rituál.

Vlastnosti

Kúpeľňa Geberit iCon
KLIKNITE A ZÍSKAJTE VIAC INFORMÁCIÍ.

Umývadlá Geberit

Umývadlá Geberit prichádzajú nielen v pôsobivej škále dizajnov a variantov, ale disponujú aj celým radom šikovných funkcií. Dodatočný priestor v kúpeľni poskytujú napríklad praktické odkladacie plochy. A čo viac, všetky modely sú navrhnuté tak, aby sa dali veľmi ľahko čistiť.

Či už ide o rodinnú kúpeľňu, kúpeľňu pre hostí alebo dokonca o vlastnú súkromnú oázu pohody, vaša kúpeľňa by mala vždy zodpovedať vášmu životnému štýlu. Umývadlá Geberit vám ponúkajú prakticky nekonečný výber veľkostí, formátov, dizajnových variantov a funkcií.

Dizajn umývadla: oblý alebo hranatý

Či už ide o jemné krivky alebo rovné hrany, geometrické tvary sú štylistickými prvkami, ktoré formujú charakter miestnosti. Umývadlá Geberit sú dostupné v rôznych základných tvaroch. Vďaka čistým líniám a jednoduchým štruktúram dokonale zapadnú do každého štýlu interiéru.

Dizajn umývadiel: matná alebo lesklá biela

Spoločnosť Geberit ponúka vybranú keramiku, napríklad umývadlá Geberit ONE na dosku a niektoré keramiky z kúpeľňovej série Geberit iCon, v bielej matnej farbe.

Trendová čierna

Geberit ponúka aj príslušenstvo k umývadlám, ktoré je dokonale zladené s trendovým odtieňom čiernej matnej. Sortiment zahŕňa celý rad výrobkov v tejto farbe vrátane zrkadiel, vodovodných batérií, krytov odtokov a držiakov na uteráky.

Varianty umývadiel

Na výber sú rôzne typy umývadiel, vrátane nábytkových umývadiel, štandardných umývadiel a dokonca aj umývadiel na dosku v širokej škále dizajnov. Geberit ponúka ideálne produkty, ktoré vyhovujú každej požiadavke na dizajn a perfektné riešenia pre každú montážnu situáciu. Navyše, dodávajú sa v rôznych verziách, aby ich bolo možné zladiť s ostatnou keramikou a kúpeľňovým nábytkom.

Malé umývadlá

Umývadlo na dosku Geberit ONE v tvare misky
Malé umývadlo Geberit iCon
Malé umývadlo Geberit Xeno²
Malé umývadlo Geberit Selnova Compact

Sortiment umývadiel zahŕňa aj riešenia pre kúpeľne pre hostí a obzvlášť malé miestnosti s náročnými pôdorysmi. K dispozícii je celý rad rôznych tvarov a modelov, s kúpeľňovým nábytkom aj bez neho.

Zrkadlá a zrkadlové skrinky Geberit

Zrkadlová skrinka Geberit ONE s ComfortLight

Osvetlenie kúpeľne slúži nielen na to, aby bola miestnosť dostatočne jasná, ale pomáha aj navodiť atmosféru. Osvetlené zrkadlá a zrkadlové skrinky Geberit zabezpečia, aby osvetlenie umývacieho priestoru bolo presne tam, kde ho potrebujete, a zároveň vytvárajú príjemnú atmosféru v miestnosti. Dostupné sú v rôznych verziách, aby vyhovovali širokej škále dizajnových požiadaviek.

Osvetlené zrkadlá

Séria Geberit Option ponúka zrkadlá s jemným a príjemným osvetlením pre vašu každodennú kúpeľňovú rutinu. V ponuke sú tri rôzne modely: základný typ Option Basic so všetkými základnými funkciami, typ Option s atraktívnymi doplnkovými funkciami a prémiový typ Option Plus pre maximálny komfort.

Zrkadlové skrinky

Zrkadlové skrinky Geberit nielenže pozdvihnú vzhľad celej kúpeľne, ale majú aj mnohostranné využitie. Okrem toho, že poskytujú optimálne osvetlenie umývacieho priestoru, ponúkajú aj ďalší úložný priestor na dosah ruky. V závislosti od modelu dokonca obsahujú ďalšie praktické funkcie, ako sú elektrické zásuvky, USB pripojenie a zväčšovacie zrkadlo vo vnútri skrinky.

Zrkadlová skrinka Geberit ONE s ComfortLight
Zrkadlová skrinka Geberit ONE s ComfortLight a dvomi dvierkami
Zrkadlová skrinka Geberit Option Plus s tromi dvierkami

Objavte inovatívny koncept ComfortLight, ktorý ponúka dokonale prispôsobené osvetlenie pre každú aktivitu a dennú dobu.

Kúpeľňový nábytok Geberit Veľa úložného priestoru

Na jednej strane ušetríte priestor a na strane druhej si užívajte veľký úložný priestor – to všetko v rôzne veľkých miestnostiach s rôznym usporiadaním. Tu sa skutočne uplatní flexibilita a modularita kúpeľňového nábytku Geberit. Široká škála rôznych povrchových úprav ešte rozširuje rozsah možností.

NESPOČETNÉ KOMBINÁCIE

Ide o to, aby ste si urobili kúpeľňu podľa seba: vytvorte si vysnívanú zostavu kombináciou spodných a bočných skriniek, vysokých a osvetlených zrkadlových skriniek a bočných prvkov v rôznych veľkostiach, až kým bude váš priestor presne taký, aký ho chcete mať.

Zistite viac o kúpeľňových sériách Geberit

Šikovné úložné riešenia

Uprataný dom znamená poriadok v mysli – a to zahŕňa aj kúpeľňu. To je dôvod, prečo Geberit ponúka celý rad logických, priestor šetriacich riešení na uloženie všetkých potrebných drobností v kúpeľni.

Farby, materiály a povrchy Na vašom vkuse záleží: kúpeľňový nábytok Geberit od moderného po klasický

FarbaKúpeľňová séria
 Geberit ONEGeberit CitterioGeberit Xeno²Geberit AcantoGeberit VariFormGeberit iConGeberit SmyleGeberit Selnova SquareGeberit Selnova Compact
Biela lesklá, lak  
Biela matná, lak       
Pieskovosivá lesklá, lak      
Svetlosivá, lak        
Sivobéžová matná, lak       
Sivohnedá (taupe) lesklá, lak         
Láva matná, lak    
Orech hickory svetlý, melamín        
Dub, melamín      
Orech hickory, melamín    
Americký orech, dyha z pravého dreva        
Sivá scultura, melamín        
Biele sklo        
Pieskovosivé sklo        
Sklo taupe        
Sklo láva        
Čierne sklo