Kontakty

Navštívte nás

Showroom Geberit Slovensko - Bratislava

Geberit Slovensko s.r.o.
Karadžičova 10 - 1. poschodie
821 08 Bratislava

tel.: 02/4920 3071

Vážení zákazníci,

náš showroom je pre Vás otvorený pri dodržaní aktuálnych protipandemických opatrení.

Tešíme sa na Vašu návštevu.
Váš team Geberit.

Kontaktujte našich odborníkov vo vašom regióne

Napíšte nám

Prosím, kontaktujte ma.

Na účely spracovania vašej požiadavky môžu byť vaše údaje poskytnuté iným spoločnostiam v rámci Geberit Group ako aj tretím stranám poskytujúcim služby (napr. poštové služby a poskytovatelia IT služieb) v rozsahu svojich zákonných právomocí a v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov.

Oslovenie*

Meno*

Priezvisko*

E-mailová adresa*

Mobilný telefón*

Telefón*

Vaša správa

Súhlasím, aby ma Geberit Slovensko s.r.o. informoval o novinkách, akciách a marketingových ponukách týkajúcich sa kúpeľňových výrobkov pomocou kontaktných údajov:

Osobné údaje v rozsahu meno, priezvisko, emailová adresa a telefónne číslo sa spracúvajú za účelom priameho marketingu. Osobné údaje sa spracovávajú na základe článku 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia GDPR. Osobné údaje budú uchovávané po dobu, kým dotknutá osoba neodvolá súhlas so spracúvaním jej osobných údajov. Osobné údaje budú postúpené spoločnostiam v rámci skupiny Geberit, ako aj poskytovateľom služieb tretích strán (napr. poštové služby a poskytovatelia IT služieb). Osobné údaje vo vyššie uvedenom rozsahu sa môžu prenášať do materskej spoločnosti Geberit vo Švajčiarsku. Platia naše zásady ochrany osobných údajov.

Zaujímajú ma tieto témy (max. 3):