Kontakty

Navštívte nás

Showroom Geberit Slovensko - Bratislava

Geberit Slovensko s.r.o.
Karadžičova 10 - 1. poschodie
821 08 Bratislava

tel.: 02/4920 3071

Vážení zákazníci,

teší nás Váš záujem o návštevu nášho showroomu.
Vzhľadom na súčasnú situáciu však môže byť naša kancelária zatvorená pre verejnosť v súlade s nariadeniami vlády. Preto sa, prosím, vždy dopredu telefonicky informujte, či je návšteva možná.

Ďakujeme za pochopenie a zostaňte zdraví.
Váš team Geberit

Kontaktujte našich odborníkov vo vašom regióne

Napíšte nám

Prosím, kontaktujte ma.

Na účely spracovania vašej požiadavky môžu byť vaše údaje poskytnuté iným spoločnostiam v rámci Geberit Group ako aj tretím stranám poskytujúcim služby (napr. poštové služby a poskytovatelia IT služieb) v rozsahu svojich zákonných právomocí a v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov.

Oslovenie*

Meno*

Priezvisko*

E-mailová adresa*

Mobilný telefón

Telefón

Vaša správa

Súhlasím, aby ma Geberit Slovensko s.r.o. informoval o novinkách, akciách a marketingových ponukách týkajúcich sa kúpeľňových výrobkov pomocou kontaktných údajov:

Osobné údaje v rozsahu meno, priezvisko, emailová adresa a telefónne číslo sa spracúvajú za účelom priameho marketingu. Osobné údaje sa spracovávajú na základe článku 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia GDPR. Osobné údaje budú uchovávané po dobu, kým dotknutá osoba neodvolá súhlas so spracúvaním jej osobných údajov. Osobné údaje budú postúpené spoločnostiam v rámci skupiny Geberit, ako aj poskytovateľom služieb tretích strán (napr. poštové služby a poskytovatelia IT služieb). Osobné údaje vo vyššie uvedenom rozsahu sa môžu prenášať do materskej spoločnosti Geberit vo Švajčiarsku. Platia naše zásady ochrany osobných údajov.

Zaujímajú ma tieto témy (max. 3):