Geberit GEOOsvedčená klasika

Sprchové riešenia Geberit GEO ponúkajú rozmanité možnosti na oddelenie sprchovacie priestoru od zvyšku priestoru v kúpeľni. Všetky produkty majú bezpečné zasklenie s povrchovou úpravou, ktorá zabezpečuje jednoduchú údržbu.

Posuvné sprchové dvere Geberit GEO

ŠIROKÁ PONUKA

Séria sprchovacích kútov Geberit GEO ponúka vysoký komfort a perfektnú funkčnosť za veľmi priaznivú cenu. Patria sem klasické sprchovacie kúty štvorcové a štvrťkruhové s posuvnými dverami. Posuvné dvere sú vybavené mechanizmom dvojitých pojazdov, ktoré znižujú vibrácie a redukujú hluk, čím ich priamo predurčujú aj pre kúpeľne v hoteloch a penziónoch.
Pokiaľ sa sprchový kút nachádza v nike, možno ho uzavrieť krídlovými pivotovými dverami, posuvnými dverami alebo skladacími dverami, ktoré nájdu uplatnenie najmä v malých priestoroch. Na jednoduché oddelenie sprchovacieho priestoru od zvyšku kúpeľne slúžia pevné steny Walk-in, ktoré sa dodávajú v rôznych rozmeroch.
Ponuku uzatvárajú vaňové zásteny, ktoré sú praktickým riešením, pokiaľ sa na sprchovanie využíva vaňa. Všetky produkty sú vybavené bezpečnostným sklom, ktoré sa vďaka špeciálnej povrchovej úprave ľahko udržiava čisté.

ODVODNENIE

Sprchové riešenia GEO možno kombinovať so sprchovými vaničkami Geberit v úrovni podlahy alebo s odtokom v stene či niektorým zo širokej ponuky sprchových žľabov.

Geberit GEO - široké možnosti

Geberit Geo - výhody pre vás

Produktový katalógViac informácií na plánovanie kúpeľne

Sprchové riešenia Geberit GEO

Ďalšie informácie o kúpeľňovej sérii Geberit GEO, vrátane rozmerov, vlastností a technických parametrov, nájdete v našom online produktovom katalógu.

Zistite viac o výrobkoch Geberit GEO