Umývadlové batérie Geberit Prvotriedne riešenie

Optimálna spoľahlivosť plánovania pre nástenné batérie

Systém nástenných umývadlových batérií Geberit Piave

Elegantné a bezdotykové nástenné batérie, čisté umývadlá a dostatok priestoru na umývanie rúk: tento obrázok je často presne to, čo predpokladajú sanitárni projektanti, architekti a prevádzkovatelia pri plánovaní projektov verejných alebo poloverejných sanitárnych zariadení. Dôvod, prečo napriek týmto výhodám vidíme tak málo elektronických nástenných batérií, je pomerne banálny: Doteraz prakticky neexistovalo žiadne riešenie na ich bezpečné plánovanie a bezchybnú inštaláciu.

Modulárne riešenie a sofistikovaná inštalácia

Inštalačný prvok pre umývadlové batérie Geberit Piave a Brenta

Modulárny systém batérií Geberit predstavuje pôsobivé riešenie, ako si poradiť so všeobecnými nedostatkami bezdotykových umývadlových batérií a špecifickými problémami, ktoré vznikajú pri inštalácii nástenných batérií. Všetky elektronické súčasti, s výnimkou infračerveného snímača, sú teda dobre chránené pred vlhkosťou v samostatnej funkčnej skrinke. Tá je zabudovaná pod umývadlom pod omietkou, čo umožňuje úplne nové možnosti dizajnu batérie.

Nadčasový, elegantný dizajn

Systém stojančekových umývadlových batérií Geberit Brenta

Modely umývadlových batérií Geberit Piave a Brenta, navrhnuté v dizajnovom štúdiu Christoph Behling Design so sídlom v Londýne, majú výnimočne štíhlu, nadčasovú a elegantnú podobu. Obe verzie sú dostupné ako nástenné alebo stojančekové batérie a dajú sa skombinovať prakticky s akýmkoľvek dizajnom umývadla. Nástenné batérie sa dodávajú v dĺžkach 170 mm a 220 mm, aby vyhoveli množstvu možných kombinácií.

Krásne puzdrá batérií sú vyrobené z pochrómovanej mosadze. Čo je na tom výnimočné: Voda je vedená vystuženou plastovou rúrou, ktorá siaha od funkčnej jednotky vo funkčnej skrinke k prevzdušňovaču batérie na výtoku. To zaisťuje, že kvalita pitnej vody nie je negatívne ovplyvnená v žiadnom mieste systému batérie.

Veľké zaťaženie

Kúpeľňa je vybavená nástenným systémom batérií Geberit Brenta vo verejnom priestore

Elektronické umývadlové batérie sa používajú predovšetkým v sanitárnych zariadeniach vo verejných a poloverejných budovách, ako sú letiská, nákupné centrá, školy alebo reštaurácie. Takéto batérie musia byť spoľahlivé najmä na veľmi frekventovaných miestach a musia byť schopné vydržať veľa vrátane hrubého používania. Výber správneho riešenia je preto obzvlášť dôležitý pre spoľahlivé fungovanie.

Široký sortiment pokrýva prakticky každú oblasť použitia

Nástenná umývadlová batéria Geberit Brenta so samonapájaním

Umývadlové batérie Geberit sú k dispozícii s napájaním zo siete alebo na batérie, ako aj na samostatné napájanie z vlastného generátora.

Modely môžu byť ďalej vybavené zmiešavačom alebo bez neho. Vďaka žiarivému pochrómovanému povrchu a kompaktnému dizajnu sa umývadlové batérie ľahko čistia a udržiavajú a sú atraktívne na prvý pohľad. K dispozícii sú samostatné systémové riešenia pre špeciálne použitia, ako sú decentralizované akumulačné ohrievače vody.

Vyskúšaná a overená klasika

Umývadlová batéria Geberit typ 185/186
Umývadlová batéria Geberit typ 87/88

Umývadlové batérie Geberit typov 185/186 a 87/88 dopĺňajú sortiment spoľahlivých a robustných batérií pre verejné priestory. Tieto vyskúšané a overené klasiky sú dodávané s napájaním nielen z elektrickej siete alebo z batérie, ale aj v hydraulickej verzii. Sú dostupné so zmiešavačom alebo bez neho. Vďaka žiarivému pochrómovanému povrchu sa jednoducho čistia a majú atraktívny vzhľad. K dispozícii sú samostatné systémové riešenia pre špeciálne použitia, ako sú decentralizované akumulačné ohrievače vody.

Videá

Funkcie systému batérií Geberit

Nechajte sa inšpirovať mnohými výhodami našich umývadlových batérií (EN).

Montáž umývadlových batérií Geberit

Zistite viac o inštalácii umývadlových batérií Geberit.

Dizajnér Christoph Behling

Fakty o umývadlových batériách Geberit od Christopha Behlinga (DE/EN).