Aby sme vám mohli poskytnúť optimálny servis, tieto webové stránky používajú súbory cookies. Používaním nášich webových stránok vyjadrujete súhlas s touto funkciou. Viac informácií nájdete na stránke so zásadami ochrany osobných údajov .

Zavrieť
Geberit Slovensko

Geberit Selnova Square

Moderné geometrické tvary v centre pozornosti

Produktový rad Geberit Selnova Square obsahuje rôzne modely klasických tvarov, ktoré sa harmonicky včlenia do interiéru a ešte vás prekvapia šikovnými detailmi. Vašu novú kúpeľňu alebo rekonštrukciu tak z vládnete jednoducho a za rozumnú cenu. Kúpeľňa sa zaleskne v plnej kráse, vybavená všetkými modernými vymoženosťami.

Zrkadlová skrinka

Osvetlenie

Súprava nábytkového umývadla a umývadlovej skrinky

Bočné skrinky

Bidet Selnova Square

Toaleta SelnovaSquare

Klasické umývadlá a kúpeľňový nábytok

Kľúčovými dizajnovými prvkami kúpeľňového nábytku Selnova Square sú čisté línie a jemne skosené hrany. Umývadlá sa zužujú smerom dole a plynule nadväzujú na skrinky pod nimi, ktoré sú nápadne odsadené dozadu. Toto riešenie umocňuje štíhly a odľahčený vzhľad charakteristický pre celú sériu.

Toalety a bidety

Dizajn produktových radov Geberit Selnova a Geberit Selnova Square sa dôsledne uplatňuje aj na toaletách a bidetoch. Široká ponuka závesných a stojacích toaliet ponúka riešenie pre každú kúpeľňu – vrátane nákladovo efektívnych rekonštrukcií bez zložitých stavebných úprav.

Súpravy nábytkových umývadiel a umývadlových skriniek

Nové elegantné nábytkové umývadlá Geberit Selnova Square kombinujú strohý obdĺžnikový dizajn s organicky tvarovanou vnútornou misou. S umývadlovými skrinkami a kúpeľňovým nábytkom tvoria dokonalý celok. Umývadlové skrinky pre umývadlá s úzkym okrajom a k nim prislúchajúce bočné skrinky sú v ponuke až v štyroch farbách – biela s vysokým leskom, matná láva, svetlý a tmavý hickory orech.

Zrkadlové skrinky

Praktické zrkadlové skrinky nájdu svoje uplatnenie v každej kúpeľni. V spodnej časti sa nachádza praktická otvorená polička na veci každodennej potreby. Ku skrinke je možné priobjednať osvetlenie. Zrkadlové skrinky sú v ponuke v štyroch farebných vyhotoveniach.