Aby sme vám mohli poskytnúť optimálny servis, tieto webové stránky používajú súbory cookies. Používaním nášich webových stránok vyjadrujete súhlas s touto funkciou. Viac informácií nájdete na stránke so zásadami ochrany osobných údajov .

Zavrieť
Geberit Slovensko

Geberit Publica

Špecifické riešenia šité na mieru vašim potrebám

Výrobky na špecifické aplikácie

Existujú oblasti, kde je potrebné použiť riešenie prispôsobené na mieru špeciálnym požiadavkám. Ide najmä o nemocnice a opatrovateľské domy, ale tiež o priemyselné, komerčné alebo rekreačné zariadenia.

Špeciálne umývadlá

Sériu Geberit Publica tvoria výrobky vyhovujúce zvláštnym požiadavkám a nárokom. Takéto riešenia sú vyžadované napríklad v predškolských a školských zariadeniach, nemocniciach a opatrovateľských domoch, rehabilitačných centrách a tiež v súkromných domoch, rekreačných a športových zariadeniach, vo výrobných prevádzkach, dielňach a obchodoch.

Výlevky a iné zariaďovacie predmety

Špeciálne drezy
Geberit Publica ponúka umývadlá a drezy na špeciálne použitie, ako je čistenie predmetov, vylievanie odpadových vôd alebo pranie textílií.

Upratovacie výlevky
Špeciálne výlevky sú určené na likvidáciu odpadových tekutín, vyprázdňovanie prenosných toaliet a podobne.

Bezbariérové umývadlá

Bezbariérové umývadlá Publica sú vhodné do zdravotníckych zariadení a domov opatrovateľských služieb pre imobilné osoby na invalidnom vozíku. Umývadla sú vyrobené z kvalitného minerálneho materiálu odolného voči nárazu a poškriabaniu. Povrch umývadla má antibakteriálnu úpravu.

Po bokoch umývadla môžu byť ergonomicky tvarované výrezy, ktoré slúžia ako rúčky. Umývadlo je vhodné kombinovať s podomietkovou zápachovou uzávierkou, ktorá poskytuje dostatok miesta na nohy pod umývadlom.

← Hranaté bezbariérové umývadlo s otvormi na uchopenie, šírka 70 cm.