Aby sme vám mohli poskytnúť optimálny servis, tieto webové stránky používajú súbory cookies. Používaním nášich webových stránok vyjadrujete súhlas s touto funkciou. Viac informácií nájdete na stránke so zásadami ochrany osobných údajov .

Zavrieť
Geberit Slovensko

Odsávanie zápachu Geberit DuoFresh

Spojenie technológie a dizajnu

NOVÉ

Čistý vzduch na toalete

Nepríjemný zápach na toalete je už minulosťou. To, čo patrí už dávno k štandardnej výbave všetkých kuchýň, môžete teraz mať aj v kúpeľni. A všetko je pekne skryté v stene pod tlačidlom. Odsávanie je veľmi tiché a neruší ani v noci.

Jednotka odsávania zápachu Geberit DuoFresh

Nový systém Geberit DuoFresh odsáva nepríjemný zápach priamo z WC misy cez splachovaciu rúrku. Takéto riešenie je mimoriadne účinné, lebo nedovolí zápachu rozšíriť sa po miestnosti. Vzduch sa potom prečistí v účinnom voštinovom filtri a vráti sa späť do miestnosti. Najmä v zime určite oceníte výhody tohto premysleného systému, pretože nie je potrebné tak často vetrať a strácať drahocenné teplo. Odsávanie sa spúšťa automaticky pomocou senzoru pohybu a je aktívne iba po nevyhnutne dlhú dobu, vďaka čomu je spotreba energie minimálna.

Komfortné funkcie

V noci určite oceníte komfort príjemného orientačného podsvietenia, ktoré sa aktivuje automaticky a navedie vás k toalete. Nemusíte zažínať svetlo, ktoré by vás v noci mohlo úplne prebrať a následne by sa ťažšie zaspávalo.

Súčasťou systému je aj súprava na vhadzovanie čistiacich tyčiniek Duofresh, ktoré sa po vhodení postupne rozpúšťajú v nádržke, sfarbujú splachovaciu vodu do modra, čistia misu a uvoľňujú príjemnú vôňu.

Montáž a údržba

Montáž systému odsávania zápachu Geberit DuoFresh je jednoduchá. Systém možno inštalovať aj dodatočne do už nainštalovaných a používaných nádržiek. Podmienkou však je napojenie na elektrickú sieť.

Premyslený posuvný mechanizmus umožňuje odsunutie tlačidla na jednu stranu, čím sa používateľovi otvorí pohodlný prístup k jednotke a môže tak jednoducho vymeniť filter alebo doplniť čistiacu tyčinku DuoFresh.

K systému ponúkame bezplatnú aplikáciu Geberit Home, pomocou ktorej si zákazník môže nastaviť fungovanie jednotky podľa vlastných potrieb.

Kompatibilita

Jednotku Geberit DuoFresh možno nainštalovať do bežných nádržiek Geberit Sigma. K jednotke sa nekupujú špeciálne tlačidlá. Možno ju kombinovať s bežnými tlačidlami Sigma (okrem Sigma60, Sigma70 a elektronickýchtlačidiel Sigma10 a Sigma80). Nevyhnutnou podmienkou je pripojenie na elektrickú sieť.

Systém odsávania zápachu Geberit DuoFresh

Jednoduchý prístup

Keramický voštinový filter a súprava na vhadzovanie tyčiniek DuoFresh sú jednoducho prístupné za tlačidlom splachovania, ktoré sa odsunie doboku.

Filtrácia vzduchu

Keramický voštinový filter vzduch dôkladne vyčistí. Tichý ventilátor vráti čistý vzduch späť do miestnosti cez prieduchy za tlačidlom.

Nočné podsvietenie

Súčasťou automatickej jednotky je zabudované LED podsvietenie. Jeho mäkké svetlo vás v noci navedie priamo k toalete. Svetlo má zabudovaný snímač jas, preto sa rozsvieti iba v tme.

Odsávanie

Nepríjemný zápach je odstránený priamo v mieste svojho vzniku. Odsávanie sa spúšťa automaticky.